Özdilek’ten 43. Yıla Özel Hediye Kampanyası

28 Mayıs – 9 Ekim tarihleri arasında Özdilek Mağazalarından, Özdilek Alışveriş Merkezlerinden ve ozdilekteyim.com’dan 75 TL ve üzeri alışveriş yapanlara çekilişle

 • 3 kişi BMW 316İ SEDAN 2014MODEL,
 • 43 kişi APPLE IPHONE 5S 16 GB DİST GARANTİLİ “HAT VE KART HARİÇTİR”,
 • 43 kişi SHARP LC50LE652V 50” 3D 200HZ LED TV ,
 • 43 kişi APPLE IPAD AİR Wİ-Fİ+4G (16GB, Uzay Grisi),
 • 43 kişi HP SLATEBOOK 10-H000ST TPUCH (E1T84EA) hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:

 • Bu kampanya; Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 20/05/2014 Tarih ve MPİ.58259698-255.01.02-1639-4171 sayılı izni ile 28 Mayıs 2014 (saat 08:00) – 09 Ekim 2014 (saat 23:59) tarihleri arasında düzenlenmiştir.
 • Kampanya tarihleri içerisinde; Özdilek Bursa Yalova Yolu Alışveriş Merkezi, Özdilek Bursa Geçit Alışveriş Merkezindeki Özdilek Hipermarket, Özdilek Mağaza ve Özdilek Kafe Restoran, Özdilek Bursa Kaplıkaya Hipermarket, Özdilek Bursa Ataevler Hipermarket, Özdilek Bursa Özlüce Hipermarket, Özdilek Bursa Gürsu Hipermarket, Özdilek Bursa Gemlik Hipermarket, Özdilek Bursa İnegöl Hipermarket, Özdilek Bursa Çarşı Ev Tekstili Mağazası, Özdilek İzmir Alışveriş Merkezindeki Özdilek Hipermarket, Özdilek Mağaza ve Özdilek Kafe Restoran, Özdilek Afyonkarahisar Alışveriş Merkezindeki Özdilek Hipermarket, Özdilek Mağaza ve Özdilek Kafe Restoran, Özdilek Kocaeli Alışveriş Merkezindeki Özdilek Hipermarket, Özdilek Mağaza ve Özdilek Kafe Restoran, Özdilek Yalova Alışveriş Merkezindeki Özdilek Hipermarket, Özdilek Mağaza ve Özdilek Kafe Restoran, Özdilek Eskişehir Alışveriş Merkezindeki Özdilek Hipermarket, Özdilek Mağaza ve Özdilek Kafe Restoran, Antalya Özdilekpark Alışveriş Merkezindeki Özdilek Hipermarket ve Özdilek Mağaza, İstanbul Levent Özdilek Center Alışveriş Merkezindeki Özdilek Hipermarket ve Özdilek Mağaza, Özdilek Mağazası İstanbul Torium AVM, Özdilek Mağazası İstanbul Vialand AVM, Özdilek Mağazası İstanbul Mall Of İstanbul AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası İstanbul Airport Outlet Center, Özdilek Ev Tekstili Mağazası İstanbul Cevahir AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası İstanbul Beylicium AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası İstanbul Kale Outlet Center, Özdilek Ev Tekstili Mağazası İstanbul Viaport Outlet Shopping, Özdilek Ev Tekstili Mağazası İstanbul Perla Vista AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası İstanbul Marmara Forum AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası İstanbul Arenapark AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası İstanbul Plato AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası İstanbul Carousel AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası İstanbul Armonipark AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Kocaeli Gebze Center AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Adana Optimum AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Ankara Cepa AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Ankara Forum Outlet, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Ankara Nata Vega Outlet, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Ankara Taurus AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Ankara Antares AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Muğla Bodrum Oasis AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Muğla Fethiye Erasta AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Bilecik Bozüyük Sarar Outlet AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Bolu Highway Outlet, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Gaziantep Prime Mall AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Mersin Forum AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Mersin Tarsus Tarsu AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Trabzon Varlıbaş Atapark AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Karabük Kares AVM Outlet, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Karabük Safranbolu Safranpark AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Hatay İskenderun Prime Mall AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Kayseri KayseriPark AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Kayseri BYZ Garage AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Malatya MalatyaPark AVM,
 • Özdilek Ev Tekstili Mağazası Şanlıurfa Urfa City AVM, Özdilek Ev Tekstili Mağazası Zonguldak Demirpark AVM, Özdilek Ev Tekstili mağazası Zonguldak Ereğli Ereylin AVM, (Özdilek mağaza, ev tekstili mağazaları, hipermarketler, kafe ve restoranlarından) aynı gün içerisinde toplamda 75 TL ve katları tutarında (Her 75 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak mağaza içindeki kampanya katılım noktalarına gidip fiş/fatura ibraz eden müşterilere ad, soyad, doğum tarihi, adres, telefon, alışveriş tutarı ve alışveriş yapılan mağaza adı bilgilerini kayıt ettirdiklerinde üzerinde çekilişe katılım sıra numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Ayrıca www.ozdilekteyim.com ücretsiz internet sitesinden aynı gün içerisinde toplamda 75 TL ve katları tutarında (Her 75 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapanlara fatura no, ad, soyad ve adres bilgilerinin sisteme aktarılması ile birlikte üzerinde çekilişe katılım sıra numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı ürün siparişiyle beraber adresine gönderilecektir.
 • İkramiye olarak, 3 kişi BMW 316İ SEDAN 2014MODEL, 43 kişi APPLE IPHONE 5S 16 GB DİST GARANTİLİ “HAT VE KART HARİÇTİR”, 43 kişi SHARP LC50LE652V 50” 3D 200HZ LED TV , 43 kişi APPLE IPAD AİR Wİ-Fİ+4G (16GB, Uzay Grisi), 43 kişi HP SLATEBOOK 10-H000ST TPUCH (E1T84EA) kazanacaktır. Çekiliş 15.10.2014 tarihinde saat 12:30’da İzmir Özdilek Alışveriş Merkezi (AVM içi giriş alanı) İnciraltı Mah. İnciraltı Cad. No:67 Balçova / İZMİR adresinde yapılacaktır.
 • Çekiliş sonuçları 20.10.2014 tarihli Milliyet gazetesinde duyurulacaktır. Son başvuru tarihi, asil talihliler için 04/11/2014, yedek talihliler için 19/11/2014’tür. İkramiyelerin son teslim edilme tarihi ise 19/12/2014’tür. Posta da yaşanan gecikmelerden Özdilek Alışveriş Merkezleri ve Tekstil San. A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Talihlilerin resimleri ve görüntüleri reklam amacı ile basın yayın araçlarında kullanılabilir. Özdilek tarafından iletişim amaçlı kampanyaya katılan tüketicilerin adres ve telefon numaralarına tanıtıcı bilgiler ve kampanya duyuruları gönderilebilir.
 • Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler, Özdilek Alışveriş Merkezleri ve Tekstil San. A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanan talihliler, kazandıkları hediyeyi teslim almak için fiş/fatura, bilgisayar çıktısı ve kimlik ibraz etmek zorundadır. Üzerinde tahrifat yapılmış bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura kabul edilmez. Bir kişiye birden fazla ikramiye verilemez. Ürün iadesinde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı iptal edilecektir.
 • ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir. Çekiliş kampanyasına itirazlar için ikramiyelerin son teslim tarihinden sonraki 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır. Bu kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
 • Çekiliş ile ilgili bilgi almak için 444 44 16 nolu telefona başvurulabilir.

Hakkında admin

Check Also

hepsiburada.com’dan mobilden alışveriş yap 25 tl hediye çekini kap

hepsiburada.com da Yeni yılda ilk alışverişini mobilden yap, 25 TL hediye çeki kazan!  Kampanya koşulları: …