2 Nesquik Batman ve Superman paketine sinema bileti hediye

Bu promosyonu alabilmek için 01/02/2016 ile 01/05/2016 arasında iki paket Batman v Superman görselli Nesquik Kahvaltılık Gevrek satın almanız gerekmektedir 
Sinema bileti başvurusu yapmak için http://www.nestle-cereals.com/movietickets adresini 01/05/2016 tarihinden önce ziyaret etmeli ve Türk bayrağını seçmelisiniz. Bu sayfada, promosyon paketlerinin içerisinde yer alan iki benzersiz farklı kodu, adınızı, soyadınızı ve e-posta adresinizi girmelisiniz. 
Talebinizi girdiğinizde başvurunuzun tamamlandığını gösteren bir ekran açılacaktır ve burada PNR kodunuz görünecektir. 
PNR kodunuzu onaylayan otomatik bir e-posta ile hüküm ve koşullar kayıt olduğunuz adrese gönderilecektir.

PNR kodunuz, VIP salonlar hariç tüm Cinemaximumlarda (IMAX, IMAX 3D, MPX ve 4DX formatları hariç, Dijital 3D dahil) haftanın her günü her filimde geçerlidir. 

nesquik sinema bileti bedava

Hüküm ve Koşullar 

1. Promosyon, giriş tarihinde 18 yaşında ya da 18 yaşından büyük Türkiye’de ikamet eden herkese açıktır. Promosyon, Nestle çalışanlarına ya da görevlilerine, onların ailelerine ya da promosyon ile profesyonel olarak bağlantılı hiçbir kimseye açık değildir. 

2. Promosyon, 01/02/2016 tarihinden 01/05/2016 (Kapanış Tarihi) tarihi saat 23:59:59’a kadar geçerlidir. Kapanış Tarihinden sonra yapılan tüm başvurular geçersiz sayılacaktır. 

3. PNR kodunuzu 30/07/2016 tarihinde ya da bu tarihten önce kullanmalısınız. Bu tarihten sonra PNR kodunuz geçersiz olacaktır. 

4. PNR kodunuz, www.nestle-free-movie-ticket.com/bvs/cinemas adresinde listelenmiş olan tüm Cinemaximum Sinemalarında, normal film sınıflandırma kısıtları ve sinemanın kendi hüküm ve koşullarına bağlı olarak, geçerlidir. 

5. PNR kodunuzun yer aldığı e-postanın çıktısını alın, bir resmini çekin ya da PNR kodunuzu bir kâğıda yazarak gişe yetkililerine gösterin ve hediye biletinizi alın. 

6. PNR kodu telefonla rezervasyonda ya da internet rezervasyonlarında kullanılamaz. Doğrudan gişede gösterilmesi gerekmektedir. 

7. Lütfen PNR kodunuzu güvenli bir yerde saklayın. Kaybolma ya da çalınma durumlarında değiştirilemez. 

8. PNR kodunuz kampanyaya katılan Cinemaximum Sinemalarında geçerlidir (sinema listesi değişebilir, her zaman film gösterim zamanlarını ve uygunluğunu kontrol ederek yola çıkın), sinemanın özel gösterimler için ayrıldığı durumlarda PNR kodunuz kullanılamayacaktır. 

9. PNR kodunuz, VIP salonlar hariç tüm Cinemaximumlarda (IMAX, IMAX 3D, MPX ve 4DX formatları hariç, Dijital 3D dahil) haftanın her günü geçerlidir. 

10. Lütfen PNR kodunuzun yalnızca bir kere kullanabileceğini bilin. Aynı PNR kodunu birden fazla kullanmanız mümkün olmayacaktır. 

11. Nakit seçeneği yoktur; PNR kodları transfer edilemez ve satılamaz. 

12. Bu promosyon başka bir teklif, promosyon ya da indirim ile birleştirilemez. 

13. Kampanyaya katılan sinemalar girişi reddetme ya da filme girişte yaşı ispat eden bir belge talep etme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan Sinemaların Hüküm ve Koşulları bağlayıcıdır ve kendi internet sitelerinde yer almaktadır. 

14. Promosyonu sunan şirket internet sitesine kaydı engelleyen teknik problemlerden sorumlu tutulamaz ve internet sitesine sürekli aralıksız ya da güvenli erişim garanti etmez. İnternet sitesine girişte karşılaşılabilecek güçlükler ya da gecikmeler için hiçbir sorumluluk kabul edilmeyecek olup internet sitesini lisanslayan şirket bilgisayar ekipmanlarınıza zarar verebilecek, sitede gezinirken karşılaştığınız herhangi bir zararlı yazılımdan sorumlu tutulamaz. 

15. Promosyon sahibi, kampanya Hüküm ve koşullarını, dilediği zaman, hiçbir bildirim yapmaksızın, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar. 

16. Promosyon sahibinin kararı bağlayıcıdır. E-postalar belirtilen adrese gönderilmelidir nestlecinematicketoffer@filmology.co.uk 

17. Kampanyaya katılan herkes kampanya hüküm ve koşullarını kabul etmiş sayılır. 

PNR kodları, Cinemaximum Sinemaları’nın www.cinemaximum.com.tr adresinde bulunan hüküm ve koşullarına tabiidir. 

Promosyon sahibi Nestle, Buyukdere Cad. Nurol Plaza No:255 A-Blok Kat:6 / Istanbul – Turkey 

Phone: +90 212 329 60 00

Hakkında admin

Check Also

Beğendik 14 Şubat Sevgililer Günü İndirimleri

Beğendik Mağazaları'nda! Aşka Getiren İndirimler! 06-14 Şubat tarihleri arasında Sevgililer Günü'ne özel olarak başladı Beğendik …