Evmanya.com’da Bonus’a Özel 25 TL Bonus Hediye!

Evmanya.com’da Bonus’a özel tek seferde yapacağınız taksitli ve tek çekim 250 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL Bonus hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:

  • 1 Haziran 2014 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında www.evmanya.com’dan tek seferde yapılan taksitli ve tek çekim “250 TL-ve üzeri alışverişlerde 25 TL Bonus” kampanyası yapılacaktır.
  • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 100 TL Bonus kazanabilecektir.
  • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 09 Temmuz 2014 tarihinden itibaren aynı kartla 15 Temmuz 2014 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 16 Temmuz 2014 tarihinde geri alınacaktır.
  • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce kredi kartlarına kayıtlı cep telefonu numarasından EVET EVMANYA yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile 3340’a sms göndermeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
  • Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING bonus, Şeker Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, Türkiye Finans Happy Card Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus dahildir.
  • Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar, debit kartlar ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.

Hakkında admin

Check Also

Bonus Sevgililer Günü Kampanyası 2016

Bonus'tan geçen yılın tekrarı sevgililer günü kapsamındaki şubat kampanyası geçen sene ile aynı. Garanti POS’larında …