3 Ağustos 2020,Pazartesi
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Akbank / Axess / Civilim.com’da Axess’lilere 25 TL İndirim

Civilim.com’da Axess’lilere 25 TL İndirim

25 Şubat – 15 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada Civilim.com'dan Axess ile yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim uygulanacaktır.

Kampanya Detayı:
25 Şubat – 15 Mart 2016 tarihleri arasında www.civilim.com ‘dan yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında 25 TL indirim sunulacaktır.
Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Fish, Free, Neo, Bank O’Card Axess.
Kampanya Bebek Bezleri, Islak Mendil, Gıda ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir.
Yasal Mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, bireysel kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi dokuz ayı geçemez. Kuyumla ilgili harcamalarda bu süre dört ay, beyaz eşya ve mobilya ile eğitim ve öğrenim ücretine ilişkin harcamalarda ise bu süre on iki ay olarak uygulanır. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyonla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
Akbank T.A.Ş. ve Civil Mağazacılık A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates