hepsiburada.com’dan mobilden alışveriş yap 25 tl hediye çekini kap

hepsiburada.com da Yeni yılda ilk alışverişini mobilden yap, 25 TL hediye çeki kazan! 
Kampanya koşulları: – 
3-4 Ocak (dahil) 2015 tarihleri arasında Hepsiburada.com'un mobil uygulamalarından (iPhone, Android ve iPad) tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri (KDV dâhil) alışverişlerde 25 TL'lik hediye çekine hak kazanacaktır. 
– Alışverişte hediye çeklerine hak kazanmak için belirtilen harcama tutan ödeme kuponu, hediye çeki ve kargo hariç tutarlardr. 
– Kazanılan çekler chipgold, ziynet altn ile diğer altın ürünleri, hediye kartı, Kraft markalı ürünler, IL kartı, TL yükleme ve Vodafone sözle,eli ürünleri alışverişlerinde kullanılamaz. 
– Kazanılacak hediye çekleri, 10 Şubat 2015 tarhinde müşteri hesaplama tanımlanacak ve 17 Şubat 2015 (dâhil) tarihine kadar 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecektir. Çeklerin kullanım aralığı ve minimum sepet tutarlar. aşağıdaki gibidir: 

100 TL ve Üzeri  25 TL 
10-17 Şubat 2015 (Dahil) 

– Her bir tüketici bu kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Farkla kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınınasına rağmen fatura adresi, ticari ıınvan, vergi numarası gipi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda hepsiburada.com kazanılacak olan hediye çekini haber vemıeden iptal etme hakkına sahiptir. 
– Bu kampanya sadece banka kambanyalanyla – Kurumsal üyelikler kampanyadan yararlanamaz. – Kullanım tarihi geçen çekler yeniden aktif hale getirilmeyecektir. – On sipariş ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır. – Hediye çekleri bölünmeden, birleştirilmeden kullanılır. – 3-4 Ocak 2015 (kampanya dönem) süresince verilen sOarişlerde meydana gelebilecek herhangi bir değişklik (sipariş iptali/geri gönderim vs…) hediye çekin hak kazanma durumunu etkileyebilir. 

Hakkında admin

Check Also

Hepsiburada.com Sömestr Karne İndirimi 150 TL

Hepsiburada.com'da Bir Karne hediyesi de bizden kampanyasında 150 TL ye varan indirim var. 250 TL'ye …