22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / Çekiliş ve Hediye / Ülker Albeni, Türkiye’nin En albenili seslerini seçiyor!

Ülker Albeni, Türkiye’nin En albenili seslerini seçiyor!

ulker-albeniAlbeni, Türkiye’nin En albenili seslerini seçiyor!

Albeni Facebook Sayfasındaki Hemen Al Sahnelere Taşı Beni uygulamamıza gir, videonu yükle.

Müzik dünyasına yön veren isimlerin önünde Türkiye Müzik Ödülleri töreninde sahneye çıkıp sesini tüm Türkiye’ye duyurma şansı yakala!

TIKLA BAŞVUR

Kampanya Detayı:

 • Albeni Çekiliş Kampanyası kapsamında, Türkiye genelinde, kampanya süresince Ülker Albeni ürünlerinin tanıtımının da yapıldığı, http://apps.facebook.com/albeni (ücretsiz) adresli Albeni Facebook sayfasını beğenerek kampanya sayfasındaki forma Katılımcı Ad-Soyad, Adres, Doğum Tarihi, E-Mail Adresi, Telefon bilgileri ile kayıt olup sayfada yayınlanan yetenek videolarına veya finalist kayıtlarına destek oyu vererek katılanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım, farklı videolara oy vermek koşulu ile her hafta toplam 3 çekiliş hakkı ile sınırdır. Katılımcı, aynı videoya sadece bir kez oy verebilir.
  Kampanyaya facebook üzerinden herkes ücretsiz katılabilir (herkes, ücretsiz Facebook kullanıcısı olabilir).
 • Kampanya sonunda, 20 Şubat – 30 Mart 2013 tarihleri arasında katılan toplam katılımcılar arasından, 4 Nisan 2013 tarihinde yapılacak çekilişle 10 kişiye Türkiye Müzik Ödülleri Gecesi sahne arkasında ünlülerle tanışma hediyesi verilecektir. Bu hediye, Ülker Albeni’nin sponsorluğu kapsamında sahip olduğu haklara istinaden, İstanbul’da 11.04.2013 tarihinde düzenlenecek Türkiye Müzik Ödülleri Töreni gecesinde, Ülker Albeni’nin belirleyeceği ünlüler ile kazanan kişilerin sahne arkasında tanıştırılması sağlanarak sunulacaktır. Türkiye Müzik Ödülleri Töreni tarihin değişmesi halinde davetlilere ve kazananlara önceden duyurulacaktır. Törene ulaşım ve konaklama kazanana aittir. Törene gidiş-dönüş yolculuğu ve tören süresince olabilecek, gecikme veya her türlü aksaklıktan kazanan sorumludur. 4 Nisan 2013 tarihi akşamı kampanya sayfasında kazananlar ilan edilecektir.
 • Ayrıca, 20 Şubat – 7 Nisan 2013 tarihleri arasındaki katılımlardan, her bir haftalık kampanya dönemi sonunda, dönemin toplam katılımcı datasından yapılacak şirket çekilişiyle, her bir haftalık dönem 200 kişiye 1’er adet Albeni Hediye Paketi ödülü verilecektir [ Bir kişiye sunulacak Albeni Hediye Paketi; Albeni Tane Tane Doypack 2 adet, Albeni Tane Tane Kutu 2 adet,  Albeni Atıştırmalık, Albeni Bar 3 adet, Albeni Kek 3 adet,  Albeni 5’li paket, Albeni Stick 2 adet ürünlerini içerir.] Çekilişler, haftalık olarak, her bir dönemin bittiği hafta içinde Çarşamba günleri yapılıp, takip eden hafta Pazartesi günleri kazananlar kampanya sayfasında ilan edilecektir. (Haftalık dönemler; Salı gününden Pazartesi gecesine 7 eşit günlüktür, sadece son hafta 6 günlüktür).
 • Kampanyaya facebook üzerinden isteyen herkes katılabilir (facebook üyeliği ücretsizdir).
 • Her bir dönemin çekilişinde bir kişi bir kere ödül kazanabilir, birden fazla ödül kazanamaz. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez.
 • Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır. Ödül kazanabilmek için katılımcının kişisel ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur.
 • Ödül kazanana ayrıca, yarışmaya sunduğu telefon veya e-mail adresinden iletişime geçilerek ulaşılacaktır, bilgi teyidi yapılacaktır. Ödüller, kendisine ulaşılan ya da belirtilen sürede başvuranlara, ücretsiz sunulacaktır. Başvuru süresinde başvurmayan ya da kayıt veya kayıtta katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ödül kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan Ülker Çikolata San. A.Ş., Project House ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.
 • Ödülleri teslim alabilmek için, yarışma kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla, üzerinde TC Kimlik Numarasının bulunduğu geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı gereklidir. Kimlik ibraz etmeyen katılımcılar ödül kazanmış olsalar bile diskalifiye olarak ödül haklarını kaybedeceklerdir.
 • Cep telefonu numaralarının hatalı olması ya da üç defa aranılmasına rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda internet sitesinde yayınlanan ilan kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
 • Kazanan yarışmacıların hediyeleri, Ülker Çikolata San. A.Ş., tarafından yarışmacıların yarışmaya katılırken verdikleri adrese kargo ile gönderilecektir. Yanlış veya hatalı adres veya adreste bulunmama gibi sebeplerden dolayı teslim edilemeyen hediyeler üzerinde, kargo firmasından Ülker Çikolata’ya iade işlemi yapıldıktan sonra kazananlar hak iddia edemezler.
  Ülker Çikolata San. A.Ş., Project House ve DenizAjans ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. Ülker Çikolata San. A.Ş., Project House ve DenizAjans katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
 • Katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı Ülker Çikolata San. A.Ş., Project House ve DenizAjans sorumluluk kabul etmez.
 • Ülker Çikolata San. A.Ş., Project House, DenizAjans ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
 • Ülker Çikolata’nın kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkı saklıdır. Ülker Çikolata ayrıca, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir. Ülker Çikolata San. A.Ş., Project House bu kampanyaya katılan herkese kampanya ile ilgili ve ayrıca tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.
 • Ülker Çikolata San. A.Ş.,  adına, bu kampanyanın, ilgili yönetmeliğin 2/f maddesine göre, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yürütülmesine dair uygunluk yazısıları DenizAjans tarafından alınmıştır.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates