22 Nisan 2018,Pazar
KAÇIRMA
Anasayfa / E-Ticaret / n11.com / n11.com açılışa özel her 100 tl’ye 111 tl hediye kupon

n11.com açılışa özel her 100 tl’ye 111 tl hediye kupon

Kampanya Koşulları

  • 1 Mayıs 2013’e kadar alışverişlerinizden %111 oranında hediye kuponu kazanabilmeniz için sepet tutarınız en az 100 TL olmalı.
  • Bir üyenin kampanya kapsamında kazanabileceği maksimum kupon tutarı 1.110 TL’dir.
  • Kampanyadan kazandığınız kuponları, kupon tutarının en az 2 katı tutarında alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Kuponlar, kampanyanın geçerli olduğu ürünlerde kullanılabilir.
  • Ödeme aşamasında, kazandığınız kuponlardan istediğinizi seçerek kullanabilirsiniz.
  • Her alışverişte en fazla 1 adet kupon kullanabilirsiniz.

Nasıl kupon kazanırım?

1 Mayıs 2013 tarihine kadar, n11.com’da tek seferde yapacağınız 100 TL üzeri alışverişlerinizde alışveriş tutarının %111’i oranında hediye kuponu kazanırsınız. Külçe, Ziynet Altın/Gümüş ürünleri kampanya kapsamı dışındadır. Hediyeniz, 100 TL’lik kuponlar halinde hesabınıza tanımlanır. Örneğin, 360 TL kupon kazandığınız takdirde, hesabınıza 3 adet 100 TL ve 1 adet 60 TL olmak üzere toplam 4 adet kupon tanımlanır. Hesabım sayfanızdaki Kuponlarım alanından kuponlarınızı görebilirsiniz.

Kuponumu nasıl kullanırım?

Hesabınıza tanımlandıktan 30 gün sonra kuponunuz kullanıma açılır. Alışveriş tutarınızın, kupon tutarınızın iki katı olması gerekir. Örneğin, 100 TL’lik kuponunuzu, en az 200 TL’lik alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Sepetinizdeki ürünler, kampanya kapsamında olmalıdır.

Kupon geçerlilik tarihi nedir?

Hesabınıza tanımlanan kuponlar, yasal iade süresi olan 30 gün geçtikten sonra kullanıma açılır ve 30 gün boyunca geçerlidir. Kullanılmayan kuponlar, 16 Temmuz 2013 tarihinde geçerliliğini yitirecektir.

%111 oranında hediye kuponu nasıl oluyor?

Örneğin; 10 Nisan 2013 tarihinde, tek seferde 100 TL alışveriş yaptınız. 13 Nisan’da ürünleri teslim aldınız. Aynı gün içinde Hesabım sayfanızdaki Mevcut Sipariş alanından ilgili sipariş için “Alışverişi Tamamla” butonuna bastınız. Bu alışveriş işleminiz tamamlandı. Hesabınıza, toplamda 111 TL olmak üzere 2 adet kupon (100 TL + 11 TL) otomatik olarak tanımlanır. Kuponlarınız 30 gün sonra kullanıma açılır. 11 TL kuponunuzu, 22 TL ve üzeri alışverişlerinizde; 100 TL kuponu ise 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kampanyada geçerli ürünler için kullanabilirsiniz.

Kazandığım kuponu hangi ürünlerde kullanabilirim?

Kuponlarınızı Moda ve Kozmetik kategorisinde Külçe, Ziynet Altın/Gümüş hariç tüm ürünlerde, Ev ve Yaşam kategorisinde Bebek Bezi ve Islak Mendiller, Deterjan & Temizlik, Kâğıt Ürünleri hariç tüm ürünlerde, Otomotiv ve Aksesuar kategorisinde Motosiklet hariç tüm ürünlerde, Spor ve Outdoor kategorisinde tüm ürünlerde, Kültür, Oyun ve Gezi kategorisinde Tatil, Konsol Oyunları ve Oyun Konsolları hariç tüm ürünlerde, Elektronik kategorisinde ise Fotoğraf Makinesi Aksesuarları, Kamera Aksesuarları, Piller, Televizyon Aksesuarlarında kullanabilirsiniz.

n11.com, kampanya ile ilgili olarak dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Alışverişe Başlamak İçin TIKLAYIN

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates