N11 Bonus Kampanyası (26 Ocak -15 Şubat)

N11.com'da tek seferde yapılan, tek ödeme ve taksitli; 500-999,99 TL arası alışverişlerde 55 TL n11 bonus, 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde 111 TL n11 bonus kampanyası yapılacaktır. 

Kampanyaya katılım için, Garanti Bonus, Money Bonus, Bonus Ticari Kart ve Bonus Sanal kart sahiplerinin harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonundan, "N11" yazıp; 3340'a sms göndermelidir. 

111 TL'ye varan n11 bonus kampanyasına Garanti Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar ve Bonus Ticari kartlar kartlar dahildir. 

Kampanya banka müşterisi bazındadır, her müşteri kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir ve en fazla 111 TL n11 bonus kazanabilir.

Ödül yüklemesi için ilk harcama dikkate alınacaktır. 
Sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. 
Kazanılan n11 bonus'lar sadece n11.com'da kullanılabilecektir. 
Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartların kampanyaya katılabilmesi için, Garanti Bankası sistemine kayıtlı olan cep telefonundan, “ EVET N11 “ yazıp, bir boşluk bırakıp, kartlarının son 6 hanesiyle birlikte 3340'a sms göndermeleri gerekmektedir. Sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. 
n11 bonus puanlar 24 Şubat -02 Mart 2015 tarihleri arasında n11.com'da yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. Kullanılmayan n11 bonus puanlar 03 Mart 2015 tarihinde geri alınacaktır. 

Igaranti, Altın bonus, diğer banka Bonus kartları, bonus kullanımları, Paracard, Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar ve vadeli taksit ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. 
Başka kampanyalarla birleştirilemez. 
Garanti ve n11.com kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. 
Altın&Gümüş, Pırlanta Takılar, Altın Takılar, Vodafone TL Yükleme, Avea TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. 
Sanal kartlar ile kazanılan bonuslar hesap kesim tarihine kadar sanal kart ile harcanmalıdır. Hesap kesim tarihinden sonra bonuslar sanal kartın bağlı olduğu kredi kartına aktarılacaktır ve bu karttan kullanılabilecektir. 
Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Hakkında admin

Check Also

Bonus Sevgililer Günü Kampanyası 2016

Bonus'tan geçen yılın tekrarı sevgililer günü kapsamındaki şubat kampanyası geçen sene ile aynı. Garanti POS’larında …