24 Şubat 2018,Cumartesi
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Yapı Kredi / Anneler Günü İndirimleriniz Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden

Anneler Günü İndirimleriniz Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden

1-31 Mayıs tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne TC Kimlik Numaranız, Kullanıcı Kodu ya da Kredi Kartı ile giriş yapın mizu.com’dan %15, ciceksepeti.com’dan %20, frutation.com.tr’den %25 indirim kazanın

Kampanya Detayları
•    1-31 Mayıs 2013 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne TCKN,Kullanıcı Kodu ya da Kredi Kartı ile giriş yapan müşterilerimiz mizu.com’dan %15, ciceksepeti.com’dan %20, frutation.com.tr’den %25 indirim kazanıyorlar.
•    Kampanya tarihleri arasında Bireysel İnternet Şubesine giriş yapan müşterilerimiz indirim çeklerini İnternet Şubesi Size Özel bölümünden anında görüntüleyebileceklerdir.
•    İndirim çekini kullanabilmek için Bireysel İnternet Şubesi kullanıcılarının üst menüde yer alan Size Özel sayfasından indirim çeki kodlarını almaları gerekmektedir.
•    İndirim çekleri bölünerek ve/veya birleştirilerek kullanılamaz. İndirim kodları herbir sitede yalnızca bir defa kullanılabilir.
•    Ciceksepeti.com İndirim çekleri sadece çiçek ve gurme kategorsinde geçerli olup,hediye ve meyve sepeti kategorilerinde geçerli değildir.
•    Anneler gününde teslim edilmek üzere verilecek çiçeksepeti ve frutation siparişlerinin yoğunluktan etkilenmemek için 10 Mayıs’a kadar verilmesini tavsiye ederiz.
•    Vereceğiniz siparişler için ilgili markaların web sitelerinde yer alan “Teslimat Şartları” geçerlidir.
•    Kampanya tarihleri arasında İnternet Şubesi’ne ilk kez giriş yapmış müşterilerimizden, sistemimizde iletişim bilgileri bulunmayan ya da kampanya ve bilgilendirme iletişimlerinden faydalanmak istemediğini belirtmiş olan müşterilerimiz için indirim kodları,Size Özel bölümüne, 11 Haziran 2013’ten itibaren eklenecektir ve kodlar 30 Haziran gün sonuna kadar kullanılabilecektir.

İndirim çeklerininizi nasıl kullanacaksınız?
Bireysel İnternet Şubesi’ne girerek üst menüde yer alan “Size Özel” sayfasından kampanya bilgilerine ulaşabilir ve bu sayfada yer alan indirim çeki kodunuzu 31 Mayıs 2013 gün sonuna kadar mizu.com, ciceksepeti.com ve frutation.com.tr’de yapacağınız alışveriş sırasında, ilgili alana girerek kullanabilirsiniz.

ciceksepeti.com’da sunulan indirim sadece çiçek ve gurme kategorileri için geçerli olup, meyve sepeti ve hediye kategorisi için geçerli değildir !

Önemli Not

Kampanya bilgilendirmesi, iletişim bilgileri olan ve kampanya iletişimlerinden faydalanmak istediğini belirten tüm müşterilerimize yapılmaktadır. Mevcut internet şubesi kullanıcıları, bu izne bakılmaksızın, İnternet Şubesi’ne girdiğinde indirim kodunu görüntüleyebilecektir.

İletişim bilgisi eksik veya kampanyanya iletişimlerinden faydalanmak istemeyen ve ilk defa internet şubesine giriş yapacak müşterilerimiz ise indirim kodunu görüntüleyemeyeceklerdir. Bu durumdaki müşterilerimiz ise indirim kodlarını 11 Haziran 2013’ten itibaren görüntüleyebilecek ve 30 Haziran gün sonuna kadar yapacakları alışverişlerinde bu kodu kullanabileceklerdir.

 

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates