www.hizlial.com ‘dan 100 TL indirim Yapı Kredi İnternet Şube’sinde

www.hizlial.com ‘dan 100 TL indirim Yapı Kredi İnternet Şube’sinde sizi bekliyor!

Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriş yapın, size özel tanımlanan kampanya kodu ile www.hizlial.com ‘dan yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişinizde, anında 100 TL indirim kazanın.

9 Haziran – 11 Temmuz 2014 tarihleri arasında kampanyaya katılım hakkı kazanan ve kendisi ile e-posta veya SMS aracılığıyla kampanya iletişimi yapılmış müşterilerimiz, Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne TC Kimlik Numarası, Kullanıcı Kodu veya Kredi Kartı bilgileri ile giriş yaparak www.hizlial.com ‘dan yapacakları 750 TL ve üzeri alışverişlerde kullanabilecekleri 100 TL indirim kazanıyor. Üstelik çekilişsiz, kurasız!

Kampanya Koşulları
9 Haziran – 11 Temmuz tarihleri arasında TC Kimlik Numarası, Kullanıcı Kodu veya Kredi Kartı bilgileriniz ile Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yaparak, indirim koduna “Kampanyalar” bölümünden ulaşabilirsiniz.

 • Kampanya kişiye özel olup,(Site Notu:İnternet Şubesine giren herkese var) Yapı Kredi tarafından kendisi ile eposta veya SMS ile kampanya iletişimi yapılmış müşteriler için geçerlidir.
 • 9 Haziran – 11 Temmuz 2014 tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriş yaparak kampanyaya dahil müşterilerimiz; www.hizlial.com ‘dan yapacakları 750 TL ve üzeri alışverişlerde anında kullanılmak üzere 100 TL indirimi çekilişsiz kurasız kazanacaklardır.
 • Kampanyaya dahil olan müşterilerin indirim kodları 9 Haziran 2014 tarihinde İnternet Şubesi’nde yer alan “Kampanyalar” bölümüne yüklenecektir ve 11 Temmuz 2014’e kadar yüklü kalacaktır. Müşteriler kampanya kodlarını 11 Temmuz 2014 tarihine kadar kullanabilecektir.
 • İndirim kodu hizlial.com üzerinden Hesabım, Puanlarım sayfasından kampanya koduyla aktive edilerek anında kullanılabilir.
 • İndirim kodu Hızlıal TREND MAĞAZACILIK uygulaması ve mobil web sitesinde kullanılamaz.
 • Kampanyadan her müşteri sadece 1 defa yararlanabilir.
 • Vereceğiniz siparişler için www.hizlial.com web sitesinde yer alan “Teslimat Şartları” geçerlidir.
 • Kampanyadan yalnızca kampanya iletişimi almış Yapı Kredi bireysel müşterileri, Yapı Kredi Kredi Kartları ile kampanyadan yararlanabilir.
 • Kazanılan çekler birleştirilemez. Bir alışverişte en fazla 1 adet indirim çeki numarası kullanılabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterilerimizin en az 1 adet bireysel Kredi Kartı sahibi olmaları gerekmektedir.
 • İndirim kodu, sadece Yapı Kredi kredi kartları ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye çekleri Altın, Kontör gibi değerli maden ürünlerinde geçerli değildir ve bu ürünlerin siparişlerinden hediye çeki kazanılamaz

www.hizlial.com indirim çekinizi nasıl kullanacaksınız?

9 Haziran – 11 Temmuz tarihleri arasında TC Kimlik Numarası, Kullanıcı Kodu veya Kredi Kartı bilgileriniz ile Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yaparak, indirim koduna “Kampanyalar” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Müşterilerimiz indirim kodlarını www.hizlial.com ‘dan yapacakları alışverişler sırasında kullanabileceklerdir. İndirim kodu kişiye özel olup tek kullanımlıktır.
İndirim kodu www.hizlial.com ‘dan Hesabım, Puanlarım sayfasından kampanya koduyla aktive edilerek anında kullanılabilir.
Kampanyaya dahil olan müşterilerimiz indirim kodlarını 11 Temmuz 2014’e kadar kullanabileceklerdir. Siparişin iptal edilmesi durumunda çek iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmeyecektir.

Hakkında admin

Check Also

World Card ile Motorlu Taşıtlar Verginiz 3 Taksit ve SONAX indirimli

Verginizi ister Yapı Kredi kredi kartınızla 3 taksitle Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden, www.gib.gov.tr’den veya worldcard.com.tr’den, …