Vodafone’lu Esnafa Hepsiburada’da Anında %20 İndirim

İşletmelere maliyet avantajı ve verimlilik artışı sağlayan çözümler geliştiren Vodafone İş Ortağım, Türkiye’nin lider e-ticaret sitesi Hepsiburada ile esnafa özel kampanyasını hayata geçirdi. Esnafın ihtiyaçlarını dükkanından çıkmadan tek bir tuşla indirimli yapabilmesini hedefleyen Vodafone ve Hepsiburada iş birliği kapsamında elektrikli ev aletleri, otomobil, yapı market ve bahçe kategorilerindeki tüm ürünler Vodafone’lu esnafa özel %20 indirimli.

Türkiye’de işletmelerin dijital haritasını çıkararak ihtiyaçlarını belirlemek üzere Yarına Hazırım Platformu’nu geliştiren Vodafone, e-ticarette Türkiye’nin lider sitesi olan Hepsiburada ile yeni kampanyasını duyurdu. Esnafa maliyet avantajı sağlayacak ve online alışveriş kolaylığını yaşatacak kampanyada Vodafone’lu esnaf, Hepsiburada alışverişlerini %20 indirimle gerçekleştiriyor.

2-9 Ocak döneminde sadece bir hafta boyunca geçerli olacak özel kampanya kapsamında Hepsiburada’dan elektrikli ev aletleri, otomobil, yapı market, bahçe kategorilerinde tüm ürünler %20 indirimle Vodafone’lu esnafa sunulacak. Vodafone’lu esnaf dükkanından çıkmadan ihtiyaçlarını akıllı telefonu, tableti ya da bilgisayarıyla internete girerek Hepsiburada’dan tek tıkla edinebilecek ve ürünler esnafın kapısına kadar gelecek.

Hakkında admin

Check Also

Collezione.com’da Vodafone’lulara Özel %25 İndirim

Bu kampanya 31.03.2016 tarihine kadar www.collezione.com’da geçerlidir.  Kampanya dahilinde Vodafone Avantaj Cepte kullanıcıları, kendilerine özel …