Teknosa.com’da Televizyon Al, Takımın Gol Attıkça Kazan!

Favori takımını seç ve teknosa.com’dan televizyon siparişini ver. Satın aldığın televizyona ait takımın Dünya Kupası boyunca attığı her gol için 20 TL kazan!

Kampanya Detayı:
Kampanya, 18 Haziran 23.59’a kadar sadece teknosa.com’da kampanya kapsamındaki televizyonlarda geçerlidir.
Kampanya dahilinde, satın aldığınız televizyonlara ait futbol takımının 2014 Dünya Kupası boyunca attığı toplam gol kadar hediye çeki verilecektir.
lgili takımın attığı her golün karşılığı 20 TL hediye çekidir.
Toplam gol sayısı, maçların resmi sonuçlarına göre hesaplanacaktır.
Takımların kendi kalesine attığı goller ve uzatmalar sonrası penaltı vuruşlarında atılan goller kampanyaya dahil değildir.
Kampanya örneği: Satın aldığınız televizyona ait takım, 2014 Dünya Kupası boyunca 10 gol atarsa, 20 TL x 10 karşılığı 200 TL hediye çeki kazanılır. Kazanılan hediye çekleri, Dünya Kupası bitiminde e-posta ile paylaşılacaktır.

Kazanılan HEDİYE ÇEKLERİ Kullanım Şartları:
– 0 – 200 TL arası hediye çekleri, teknosa.com’da yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
– 201 TL – 300 TL arası hediye çekleri, teknosa.com’da yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

“Gol Başına 20 TL Kampanyası” için toplam gol sayısı 15 ile sınırlandırılmıştır, kazanılabilecek en yüksek hediye çeki miktarı 300 TL’dir. Kazanılan hediye çeklerinin son kullanma tarihi 31 Temmuz 2014’tür. “Gol Başına 20 TL Kampanyası” hediye çekleri başka hediye çekleri ile birleştirilemez. Teknosa kampanya detaylarını haber vermeksizin değiştirme hakkında sahiptir.

Aynı kullanıcı tarafından birden fazla kampanyalı televizyon alınması durumunda en çok golü atan takım üzerinden tek bir hediye çeki tanımlanırHakkında admin

Check Also

En Güzel Karne Hediyesi, Avantajlı Fiyatlarla Teknosa’da

En Güzel Karne Hediyesi Kampanyası teknosa.com da ve teknosa mağazalarında başladı öne çıkan fırsatlar konu …