Sahibinden.com’da 50 TL Worldpuan

Sahibinden.com'da ödemelerinizi World Crad ile yapın 50 TL'ye Varan WorldPuan Kazanın…

1 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında Sahibinden.com'da World card ile tek seferde yapılacak 500 TL – 999 TL arasındaki alışverişe 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişe ise 50 TL Worldpuan hediye edilecektir. 

Kampanya Detayı:
Kampanya kapsamında 1-31 Ocak 2016 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 – 999 TL arasındaki Güvenli e-Ticaret (GeT) alışverişlerine 25 TL, 1000 TL ve üzeri Güvenli e-Ticaret (GeT) alışverişlerine ise 50 TL Worldpuan hediye edilecektir. 
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. 
Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 50 TL’dir. 
Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SAHİBİNDEN yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. 
Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SAHİBİNDEN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. 
Anadolubank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SAHİBİNDEN yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AN yazıp boşluk bırakmadan kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. 
Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için SAHİBİNDEN yazıp bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. 
Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell ve Avea hatlı numaralar için 0,65 TL, Vodafone hatlı numaralar için 0,415 TL'dir. GSM operatörleri SMS birim fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptirler. 
Kazanılan Worldpuan'lar 12 Şubat 2016 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. 
Worldpuan’ların son kullanma tarihi 23 Şubat 2016’dır. 
Kullanılmayan Worldpuan’lar 24 Şubat 2016 tarihi itibari ile geri alınacaktır. Business kartlar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
Altın, mücevher ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir. Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir. Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. 
İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. 
Yapı Kredi ve Sahibinden.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Hakkında admin

Check Also

World Card Büyük Kış Kampanyası – 50 TL WorldPuan Hediye

Sömestir tatili ve Şubat boyunca Worldcard'ınızla gıda marketi, giyim, eğitim ve restoran sektörlerinde yapacağınız ilk …