Reeder A12iX İkisi Bir Arada Notebook 675 TL

REEDER A12IX 11,6 inç Intel Z3735F 1.83 GHz 2 GB 16 GB Android 4.4 Workbook Mediamarkta Günün olayında 675 TL +5,90 TL Kargo Ücreti ile satışta  Mağazadan temin ederseniz kargo ücreti vermezsiniz.

Piyasada en ucuz 799 TL'ye satılıyor şuanda satış kanallarında en ucuz fiyat Mediamarkt'ta

Ürün Hakkında Kısa Bir İnceleme:
reeder firmasının A12iX Workbook olarak adlandırdığı ürünü tablet sınırlarını aşarak bir taşınabilir bilgisayar işlevselliği sunmayı vaat ediyor. 

reeder A12iX Workbook öncelikle bir tablet kutusundan gelen klavye ünitesi ile tabletten taşınabilir bilgisayara dönüşen üründe. reeder, donanım tarafının haricinde yazılım tarafında da geliştirmeler yaparak yepyeni bir  kulvar açıyor. Tablette normalde Google’ın geliştirdiği Android 4.4.4 işletim sistemi yüklü. reeder’ın geliştirdiği ek bir uygulama -aslında bir işletim sistemi arayüzü desek daha doğru- ile tıpkı Windows ortamında olduğu gibi araç çubuğu ortaya çıkıyor ve açık olan uygulamalar arasında geçiş yapılabiliyor.

Klavye ünitesi standart olarak geliyor Opsiyonel bir aksesuar değil ve fiyata dahil. 

Tablette 11.6 inç büyüklüğünde çözünürlüğü 1920 x 1080 olan bir ekran bulunuyor. Ayrıca IPS teknolojisi destekleniyor. Öncelikle sırf bu açıdan bile büyük ekranlı bir Android tablete sahip olmak isteyenlerin hoşuna gideceğini söyleyebiliriz.

İşlemci tarafında dört çekirdekli Intel Z3735F işlemci kullanıyor. İşlemci 1.83 GHz saat hızına sahip.

Android 4.4.4 işletim sistemine sahip olan reeder A12iX’in sistem belleği 2 GB. 
Depolama alanı ise 32 GB ve Micro SD kartlarla 128 GB kadar artırım yapılabilir. 
Çift kameraya  var 2.0 MP ön kamera ve 5.0 MP arka kamera ancak günü kurtaracak düzeyde. Pek fazla bir kalite beklememek gerek. 
GPS desteği yok. 
Bluetooth ve kablosuz ağ var. 
3G bağlantısı içinse USB girişinden bir mobil modem bağlamanız gerekiyor. 
OTG desteği için ayrı bir bağlantı var ancak gerekli kabloyu sonradan temin etmeniz gerekiyor. İhtiyaç duyacağınız kabloyu 5-10 TL seviyesinde temin edebilirsiniz.
Mini HDMI yuvası da var.
Reeder A12iX şık bir görünüme sahip. İnce ve malzeme kalitesi iyi. 
297 x 180 x 8.5 mm’lik boyutlara sahip. 720 gramlık ağırlık var. 
Klavye ile birlikte toplam kalınlık 15 mm’yi geçmiyor. 
8400 mAh gibi devasa kapasitede bir batarya var ve tabletin yaklaşık 10 saat boyunca kullanılmasını sağlıyor. Tabletin üst kenarına yerleştirilmiş olan güç / uyku ve ses seviyesi ayarı tuşları var. Arka kamera da üst bantın ortasına yerleştirilmiş.

Tabletin sol kenarında en solda Micro SD bellek kartı yuvası var. Devamında OTG destekli USB girişi geliyor. Hemen devamında şarj girişi var. Mini HDMI ve 3.5 mm kulaklık çıkışı ile bu bölgeyi bitiyor. 
Tabletin tüm gövdesi metal ve titanyum grisi renkte.

reeder A12iX’in klavye bağlantısı mıknatıslı olarak tasarlanmış. Tableti kaldırdığınızda arka kısım biraz dışa doğru açılarak bağlantı noktalarının birbiri ile temas etmesi sağlanıyor. apatmak için de tek elle yine ekranı kapatabilir ve biraz arkaya iterek kılavuz kısmına girmesini sağlayabilirsiniz. 
Şuan için en büyük sorun Android 4.4.4 ile gelmesi gösterilebilir.

Ürün Satın almak için aşağıda bulunan Hemen Satın AL linkine tıklayabilirsiniz

hemen_satin_al

Hakkında admin

Check Also

Lenovo VIBE P1’den Sevgililer Günü’ne Özel Hediye Çeki!

Lenovo VIBE P1'den Sevgililer Günü'ne özel kampanya! Bimeks ve MediaMarkt mağazlarından 10 – 14 Şubat tarihleri …