Migros’tan Ülker Atıştırmalık ve tahıl gevreği alana futbol topu,milli forma hediye!

5 – 18 Haziran 2014 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet, Sanal Marketlerden Money Club Kartla tek seferde 10 TL’lik Ülker Atıştırmalık ve tahıl gevreği alan 800 kişiye futbol topu, 200 kişiye milli forma hediye!

Kampanya Detayı:

  • Bu kampanya PASIFIK TÜKETIM ÜRÜNLERI SATIS VE TICARET ANONIM SIRKETI tarafından 05-18 Haziran 2014 tarihleri arasında tüm Migros, 5M Migros, Migros Jet, Sanal Marketlerde düzenlenecektir.
  • Çekilise 05-18 Haziran 2014 tarihleri arasında Money Club Kart, Money Bonus veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Pro Kart, Koç Ailem, Money Club & More, Servis Kart, Money Club Logolu Shell Club Smart Card) kartlar ile gün içerisinde tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL için bir çekilis hakkı) Ülker markalı Atıstırmalık ve Tahıl gevregi ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı satın alan tüketiciler katılma hakkı kazanacaktır. Ikramiye olarak, 200 adet imzalı Türk Milli takım forması, 800 adet Nike marka futbol topu verilecektir. Talihliler,17.07.2014 tarihinde INTERLINK ITHALAT IHRACAT VE PAZARLAMA A.S. Ibrahim Karaoglanoglu Cad Yayıncılar Sok .No:4 Seyrantepe / ISTANBUL adresinde saat 14:00’de yapılacak çekilisle belirlenecektir.
  • Kazanan talihlilere duyuru bizzat kendilerine SMS ve /veya E-mail yolu ile yapılacaktır. 25.07.2014 tarihine kadar bildirilecektir.
  • Çekilise PASIFIK TÜKETIM ÜRÜNLERI SATIS VE TICARET ANONIM SIRKETI çalısanlarıyla 18 yasından küçükler katılamaz, katılmıs ve kazanmıs olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kisi birden fazla ikramiye kazanamaz.
  • KDV ve ÖTV hariç diger yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.

Hakkında admin

Check Also

15 tl’lik Elidor alışverişine Cinemaximum Sinema Bileti Bedava

15 tl'lik Elidor alışverişine Sinema Bileti Bedava Migroslardan Money Club Kart ile tek seferde 15'tl …