Axess ile 2015 Ocak MTV Ödemeniz 3 Taksitli Ve Sürprizli!

1-31 Ocak 2015 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Axess ile ödeyenler, hem 300 TL ve üzeri işlemlerde 3 taksit fırsatından yararlanıyor hem de OtoPratik / Speedy mağazalarında ücretsiz kapsamlı check-up ve Energizer akülerde %30'a varan indirim fırsatından yararlanıyor.

Kampanya Detayları:

  • Kampanya 1 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasında yapılacak işlemlerde geçerlidir.
  • MTV ödemeleri Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM'leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri veya www.gib.gov.tr üzerinden yapılmaktadır.
  • Yapılan 300 TL ve üzeri kredi kartı ödemeleri peşin olarak gerçekleşecek olup, kredi kartına taksitli olarak yansıyacaktır.
  • Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess Business, Wings Business, Axess KOBİ ve Bank'O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Free için bu kampanyaya katılım ücretsizdir.
  • Energizer akülerde indirim oranı; 105 ampere kadar olan akülerde %30, 105 amper üstü akülerde ise %20’dir. İndirimli aküler tüm Brisa noktalarından (Lassa, Bridgestone, OtoPratik, Lastiğim) ve tüm Autority Group noktalarından (Speedy ve Lastik VS) satın alınabilecektir. Ayrıca indirim, www.lastik.com.tr’de geçerli olup, satın alım aşamasında herhangi bir ödeme yapılmayarak kapıda ödeme sırasında indirimden faydalanılacaktır.
  • Kampanyadan faydalanabilmek için tüm OtoPratik ve Speedy noktalarında ve www.lastik.com.tr ’de “Kampanya Kodu” ibraz edilmelidir. 

Kampanya Kodu;
-Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi veya Akbank şubeleri üzerinden Akbank kredi kartı ile ödeme yapan kişiler için, ödeme işleminin sonunda oluşan Vergi Dekontu’nun üzerinde yer alan “Seri – Sıra No”dur. 

– www.gib.gov.tr aracılığıyla Akbank kredi kartlarından MTV ödemesini gerçekleştiren kişiler için ise, ödeme işlemi sonunda oluşan İnternet Vergi Dairesi Ödeme Alındısı belgesinde barkod altında "-" işaretinden sonra yer alan 11 haneli koddur. 

MTV ödemesinin gerçekleştirildiği günü takip eden iş günü itibariyle kampanyadan faydalanmaya başlanabilecektir.
Kampanya dahilinde OtoPratik, Speedy ve www.lastik.com.tr üzerinden alışveriş yapılabilecek ve ücretsiz check-up hizmetinden faydalanılabilecek son tarih 20 Şubat 2015’dir. Bu tarihten itibaren kampanya kodları kullanılamayacaktır.
Akbank kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Hakkında admin

Check Also

Axess Sevgililer Günü Kampanyası 2016

2015 Sevgililer Gününde olduğu gibi 2016 yılında yien Sevgililer Günü’ne’ne özel 1-14 Şubat tarihleri arasında Axess'le …