20 Nisan 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Garanti Bankası / Bonus / Teknosa’dan Bonus ile iPad 2 Alışverişinde % 10 Ekstra İndirim!

Teknosa’dan Bonus ile iPad 2 Alışverişinde % 10 Ekstra İndirim!

Teknosa mağazaları ve teknosa.com’dan 13-14-15-16 Haziran tarihlerinde  Bonus ile yapacağınız Apple iPad2 alışverişlerinde %10 ekstre indirim uygulanacaktır.

Kampanya Detayı:
13-14-15-16 Haziran tarihlerinde Teknosa mağazaları ve teknosa.com’dan yapılan Apple iPad2 alışverişlerinde %10 ekstre indirimi kampanyası yapılacaktır.
Kampanya yalnızca 11 taksitle yapılan iPad 2 alışverişlerinde geçerli olacaktır.
Kampanyanın geçerli olabilmesi için işlemin 11 taksitle yapılması gerekmektedir.
Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 90 TL indirim kazanabilecektir.
Ekspres limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanya dahilinde değerlendirilmeyecektir. Kazanılan ekstre indirimi ekstrelere 19.06.2013 tarihinden itibaren yansıyacaktır.
Kampanyaya Garanti Bonus Card, Money Visa, Flexi, Amex,  Shop&Miles,  Miles&Smiles kredi kartları kampanyaya dahildir.
PTT Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Deniz Bonus, Tekstilbank, Burgan Bonus, TFKB Happy Card, debit kartlar, sanal kartlar, Paracard, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
Flexi’nin kampanyaya dahil olabilmesi için “EVET TEKNOSA” yazıp kartın son 6 hanesi ile 3340’a SMS gönderdikten sonra işlem yapılması gereklidir.
Kampanyaya katılım SMS’leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates