22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / İş Bankası / maximum / Teknosa.com’da Maximum’a Özel % 10 MaxiPuan Hediye

Teknosa.com’da Maximum’a Özel % 10 MaxiPuan Hediye

maximum-teknosa-10

*       Kampanya kapsamında, Maximum Kart sahipleri, 19-21 Kasım 2013 tarihleri arasında yapacakları 200 TL ve üzeri peşin veya taksitli işlemlerinde Teknosa.com’dan  alışveriş tutarının %10`u değerinde ilave MaxiPuan kazanacaklardır.

*       Bir müşterinin kampanya süresince kazanabileceği ilave MaxiPuan 100 TL ile sınırlıdır.

*       Kampanya SMS katılımlıdır. MaxiPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin “TEKNOSA.COM” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası Maximum Kartlar için 4402’ye , Ziraat Maximum Kart’lar için 4747’ye SMS göndermesi gerekmektedir.

*       Kampanya kart bazında değil müşteri bazında olacaktır.

*       İlave Maxipuanlar kampanya bitişinden itibaren 7 işgünü içerisinde müşterilerimizin kredi kartlarına yansıtılacaktır

*       Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 5 Aralık 201’tür.

*       Şirket Kredi Kartı, Bankamatik, Vadematik Kart, İmece Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

*       Kampanyaya Maximiles ve Mercedes Kart’lar da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maximil’e dönüştürülemeyecek ve Avans Maximil kapatmakta kullanılamayacaktır.

*       Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.

*       Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.

*       Ziraat Bankası kredi kartları kampanyaya dahildir.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates