19 Mart 2018,Pazartesi
KAÇIRMA
Anasayfa / Daha Ucuzu Yok / Pegasus’tan 4 Yeni Hat 29.99 TL’den Edremit, Şırnak, Erzurum, Mardin

Pegasus’tan 4 Yeni Hat 29.99 TL’den Edremit, Şırnak, Erzurum, Mardin

4 Yeni İç Hat: Edremit, Şırnak, Erzurum, Mardin
Yeni noktalarla uçuş ağını sürekli genişletmeye devam eden Pegasus Hava Yolları, Aralık ayından itibaren Balıkesir/ Edremit, Şırnak’a; Ocak 2014’ten itibaren ise Erzurum ve Mardin’e uçmaya başlıyor. Yeni satışa açılan dört iç hat ile Pegasus Hava Yolları’nın uçuş ağı yurt içinde 31, yurtdışında 45 olmak üzere toplam 76 noktaya ulaşıyor.

Pegasus, Balıkesir / Edremit’e 29,99TL’den başlayan fiyatlarla uçuyor
Pegasus, 16 Aralık’tan itibaren Pazartesi, Cuma ve Pazar günleri olmak üzere haftanın üç günü Sabiha Gökçen’den Balıkesir/ Edremit’e ve Edremit’ten İstanbul Sabiha Gökçen’e karşılıklı seferlerle uçacak.
Pegasus, Şırnak’a 39,99TL’den başlayan fiyatlarla uçuyor
Pegasus Hava Yolları’nın Şırnak uçuşları, 17 Aralık tarihinden itibaren başlıyor. Pegasus; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın üç günü karşılıklı seferlerle Şırnak’tan İstanbul Sabiha Gökçen’e ve İstanbul Sabiha Gökçen’den Şırnak’a uçuracak.
Pegasus Hava Yolları, Erzurum’a her gün 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuyor
Pegasus misafirleri, 20 Ocak 2014’ten itibaren Erzurum’a ve Erzurum’dan İstanbul Sabiha Gökçen’e haftanın her günü 39, 99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecek.
Pegasus Ocak ayından itibaren İstanbul’dan Mardin’e 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuyor
2006 yılından bu yana İzmir’den Mardin’e seferler düzenleyen Pegasus, İstanbul-Mardin seferlerine başlıyor. Pegasus misafirleri, 21 Ocak 2014’ten itibaren Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere haftanın dört günü İstanbul Sabiha Gökçen’den Mardin’e ve Mardin’den İstanbul Sabiha Gökçen’e 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilecek.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates