20 Nisan 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Otomobil / Hyundai / Hyundai Kışa Özel Servis Kampanyası

Hyundai Kışa Özel Servis Kampanyası

Hyundai, 31 Aralık 2013 tarihine kadar sürecek olan “Kışa Özel Servis Avantajları” ile müşterilerine özel fırsatlar sunuyor.

Hyundai açıklamasına göre, Hyundai Blue Card sahipleri, kampanya ile periyodik bakımda yüzde 20 oranında parça ve işçilik indiriminden yararlanırken, fren, debriyaj, amortisör, egzoz parça ve işçiliklerinde ayrıca sileceklerde ve antifrizlerde de yüzde 20 fiyat avantajı elde edecek.

Blue Card sahiplerine özel olarak, Hyundai Yetkili Servisleri’nden alınacak olan belirlenmiş markalardaki 4 lastik alımlarında ise bir sonraki periyodik bakımda yüzde 40 işçilik indirimi veya 30 lira fiyat avantajı sunan 3 bin Blue Puan hediye ediliyor. 31 Aralık tarihine kadar Blue Card sahiplerine kampanyaya katılan markalarda yüzde 15’e varan indirimler de sunuluyor.

Aracını kışa hazırlamak, ücretsiz check up yaptırmak, Blue Card ile birlikte sunulan avantajlardan yararlanmak ve yeni Hyundai modelleri ile test sürüşü yapmak isteyen tüm Hyundai sahiplerinin, yetkili servislerine gitmesi yeterli olacak.

Ayrıca, Blue Card sahiplerine özel Kiğılı mağazalarında %50 indirime ek, %10 fiyat avantajı,  Mizu.com’da tüm ürünlerde %15 fiyat avantajı Sizleri bekliyor.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates