28 Şubat 2020,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / E-Ticaret / cicek.com / Finansbank’tan Modagram.com ve Cicek.com’da Özel İndirimler!

Finansbank’tan Modagram.com ve Cicek.com’da Özel İndirimler!

finansbankcicek_commodagram

 

 

 

4-31 Mart 2013 tarihleri arasında www.finansbank.com.tr Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yapan bireysel müşterilerimiz alacakları kampanya kodları ile www.cicek.com ve Trendyol.com’un yeni sitesi www.modagram.com internet sitelerinde yapacakları alışverişlerde geçerli özel indirim fırsatları yakalıyorlar!

Kampanya kodları Finansbank Bireysel İnternet Şubesi > Mesajlarım > Kampanyalar alanında!

Hemen giriş yapın, hayatınızı kolaylaştırırken kazanın!

www.modagram.com’da İndirim Fırsatı!
4-31 Mart 2013 tarihleri arasında www.finansbank.com.tr Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş yapıp,  bu sayfadan alınan kampanya kodu ile www.modagram.com’da 4 Mart- 7 Nisan 2013 tarihleri arasında yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim!

– Finansbank Bireysel İnternet Şubesinden 4-31 Mart 2013 tarihleri arasında alınan kampanya kodu, www.modagram.com’da 4 Mart- 7 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
– Kupon kodu 100 TL üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim sunar. İndirim alışveriş anında gerçekleşecektir.
– İndirim www.modagram.com’daki tüm ürünlerde geçerlidir.
– www.modagram.com’da seçilen ürünler sepete atıldıktan sonra ödeme sayfasında bulunan “Promosyon Kodu” alanına kupon kodu girilerek anında indirim sağlanır.
– İade yapıldığı durumda işlem; uygulanan indirim tutarının ardından ödenen tutar üzerinden gerçekleştirilir.
– Bir kod yalnızca bir alışveriş için kullanılabilir, bir kullanıcı indirimden yalnızca bir kez faydalanabilir.

www.cicek.com’da İndirim Fırsatı!
4-31 Mart 2013 tarihleri arasında www.finansbank.com.tr Bireysel İnternet Şubesine giriş yapıp,  bu sayfadan alınan kampanya kodu ile www.cicek.com’da 4-31 Mart 2013 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinizde %30 indirim!

Kampanya Detayı:

 • Kampanya indirim kupon kodlarına Finansbank Bireysel İnternet Şubesi içinde Mesajlarım > Kampanyalar alanından ulaşılabilmektedir.
 • Bu kampanyalar sadece Finansbank bireysel müşterileri için geçerlidir. KOBİ İnternet Şubesi’ne, Kurumsal İnternet Şubesi’ne ve finansbank.enpara.com’a yapılacak olan girişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için müşterilerimizin 4-31 Mart 2013 tarihleri arasında www.finansbank.com.tr Bireysel İnternet Şubesine en az 1 kere giriş yapmaları gerekmektedir.
 • Finansbank Bireysel İnternet Şubesi’nden alınacak kupon kodu www.modagram.com ve www.cicek.com’da geçerli olacaktır.
 • Yurtdışından sipariş verilebilir, fakat yurtdışına teslimat yoktur. Ancak yurtdışından yurtiçi başka bir yer için sipariş verilebilmektedir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Finansbank Bireysel İnternet Şubesi’nden alınacak kupon kodunun aynı anda ya da aynı günde kullanılması zorunlu değildir.
 • Bu kampanyalar firmaların diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Her sipariş için bir kere indirim kupon kodu kullanılabilir.
 • Kupon kodları paraya çevrilemez.
 • Kullanım süresi dolan kupon kodları yenileri ile değiştirilemez.
 • Kampanyadan yararlanan müşteriler kampanya koşullarını kabul etmiş sayılırlar.
 • Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
 • Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Firmaların özel günler sebebiyle yaşayacakları yoğunluk sebebiyle oluşabilecek teslimat gecikmelerinden Finansbank sorumlu değildir.
 • Ürünlerin bedeli, teslimdeki kusur ve değişiklikler, gecikme veya kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar garanti, iade, değişim, ayıp gibi hususlar nedeniyle Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

– Finansbank Bireysel İnternet Şubesinden 4-31 Mart 2013 tarihleri arasında alınan kampanya kodu ile www.cicek.com’da 4-31 Mart 2013 tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerinizde %30 indirim fırsatı sunulacaktır.
– İndirim alışveriş anında gerçekleşecektir.
– Bir kod yalnızca bir alışveriş için kullanılabiliyor olup, bir kullanıcı isterse daha fazla alışveriş yaparak aynı gün içerisinde farklı seferlerde bu indirimden yararlanabilir.
– www.cicek.com’da ürünler seçildiğinde Promosyon Kullan yazan bölüm tıklanıp, kampanya seçiniz bölümünde “Finansbank” seçeneği seçilmelidir. Promosyon kodu alanına Finansbank İnternet Şubesi’nden alınan kupon kodu yazılıp, Uygula tuşuna basıldığında indirim tutarı sipariş tutarından anında düşülecektir.
– İade yapıldığı durumda işlem; uygulanan indirim tutarının ardından ödenen tutar üzerinden gerçekleştirilir.
– İndirim www.cicek.com’daki tüm ürünlerde geçerlidir.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates