YKM Babalar Günü Kampanyası 2014

YKM Mağazalarından 4-15 Haziran tarihleri arasında Maximum Kart, YKM Kart veya YKM Kampüs Kart’la 250 TL alışverişe 50 TL hediye çeki verilecektir. Üstelik Maximum’a özel 9 taksit fırsatıyla!


Kampanya Detayı:

  • Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyası kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
  • Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir.
  •  4-15 Haziran 2014 tarihleri arasında YKM ve YKM Sports Mağazaları’nda Maximum Kart  ile yapılacak her 250 TL’lik alışverişte 50 TL hediye çeki kazanılacaktır. Kampanya YKM Kart/YKM Kampüs Kart ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Hediye Çeki kazanımı 15 adet çek ile sınırlıdır. YKM Hediye Kartı alımlarında hediye çeki kazanılamaz. Kazanılan hediye çekleri; 4 – 16 Haziran 2014 tarihleri arasında YKM ve YKM Sports Mağazaları’nda YKM Kart veya YKM Kampüs Kart’la tek seferde çek tutarı ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bir faturada bir çek kullanılır. Hediye çekleri; Toplu alımlarda, YKM Hediye Kartı, ayın yarısı kampanyasında, aysonu elektrikli kampanyasında, bisikletlerde, kondisyon aletleri, akülü araba, saat&gözlük, mücevher&kuyum, Ev reyonları(YKM Home hariç) elektrikli reyonları,  kitap/dergi, kırtasiye ve CD/müzik, ve, All Dergisi alışverişlerinde ve kozmetik kategorisinde geçerli değildir. Toplu alışverişler ve outlet mağazaları kampanyaya dahil değildir. Diğer kampanya, YKM Hediye Kartı, YKM Puan ve çeklerle birlikte geçerli değildir. Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de YKM’ye iade edilmesi zorunludur. Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz. YKM kampanya mekanizması ve tarih aralığında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde YKM AŞ.’nin ve T. İş Bankası A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur. Hediye çekleri T.T.K. anlamında çek değildir, yalnız YKM’lerde yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Kullanılan hediye çekleri YKM tarafından alınır, müşteriye iade edilmez.

Hakkında admin

Check Also

YKM Ayın Ortası Etiketin Yarısı Kampanyası – Mart 2013

YKM Mağazalarında Yarım Etiketli Ürünlerde %50 İndirim fırsatı… YKM Mağazalarının her ay düzenlenen “Ayın Ortası …