Woops Fenomen Paketi

Avea’nın gençlik markası Woops, içeriği tamamen gençler tarafından belirlenen yeni “Woops Fenomen Paket”i gençlerin kullanımına sundu

Woops’lular, sektörde ilk kez Avea tarafından gençlere istedikleri paketin içeriğini belirleme olanağını sunan “Fikir Senden Paket Woops’tan” yarışması kapsamında, Woops Facebook sayfası üzerinden kendi oylarıyla belirledikleri ve “her yöne 1000 dakika + her yöne 5000 SMS + 2 GB internet” içeren “Woops Fenomen Paket”ten sadece 35 TL’ye yararlanacak

Woops’un “Fikir Senden Paket Woops’tan” yarışması kapsamında, Woops Facebook sayfası üzerinden yapılan oylama sonucunda, en fazla oyu alan Woops Fenomen Paket’in fiyatını doğru tahmin eden 100 faturasız  Woops’lu ise, bu paketi tam 12 ay boyunca ücretsiz olarak kullanma hakkına sahip oldu.

Woops Fenomen Paketi Detayı:

  • Pakete kaydolmak için Woops’luysan FENOMEN yazıp 4545’e göndermen yeterli. Woops’lu olmayan 7-25 yaş arasındaki müşteriler FENOMEN TC Kimlik No yazıp (Örn, FENOMEN 12345678900) 4545’e göndererek pakete kayıt olabiliyor.
  • Fenomen Paket’ten BİMCell, POCELL, PTTCell, Avea Çalışan, Avea Çalışan Aile, Standart, Mobil Ofis, Katlayan, Bayi tarifeleri hariç, bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahipleri yararlanabiliyor.
  • Paketinde kalan dakikalarını, SMSlerini ve internetini öğrenmek için 9333’ü ücretsiz arayabilir ya da KALAN FENOMEN yazıp4545’e ücretsiz gönderebilirsin. Böylece kaç dakikan, SMSin ve internetin kaldığını sıkı bir şekilde takip edebilirsin.
  • Paketten memnun değilsen, hemen iptal edebilirsin. IPTAL FENOMEN yazıp 4545’e gönder, paketi hemen iptal edeyim.
  • Paketi iptal etmediğin sürece 30 günün sonunda paketini yenilerim, pakete tekrar kayıt olmak için seni uğraştırmam. Bakiyende yeterli TL varsa, 30 gün sonunda paketin otomatik olarak yenilenir.

Hakkında admin

Check Also

AVEA ile Hepsiburada.com’da yapılan 100 TL alışverişe 25 TL indirim

– Kampanya 8 Mayıs – 30 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerli. – Kampanyaya katılan Woops’lular, …