Watsons’ta Advantage ile 50 TL Alışverişe 10 TL NakitPuan Hediye!

Advantage ile tek seferde 50TL ve üzeri Alışveriş yapın, Watsons’ta geçerli 10 TL Nakitpuan kazanın.Ayrıca 6 taksit fırsatıyla.

Katılmak için WATSONS yazıp bosluk bırakın, kartınızın son 6 hanesiyle 4477‘ye gönderin! 01-30 Nisan tarihlerinde HSBC Advantage ile tek seferde yapılacak 50 TL ve üzeri alısverislerde Watsons’ta 6-14 Mayıs tarihleri arasında kullanılmak üzere 10 TL NakitPuan!

Kampanya Detayı:
10 TL NakitPuan kampanyası, 01-30 Nisan 2014 tarihleri arasında, Watsons magazalarında tek seferde yapılacak olan tek veya taksitli 50 TL ve üzeri alısverislerde geçerlidir.
Kampanyada 1 müsteri en fazla 1 kez 10 TL NakitPuan kazanabilecektir.
Kampanyaya katılmak için, WATSONS yazılıp boşluk bırakılarak kartın son 6 hanesi ile 4477’ye SMS gönderilmelidir.
Gönderilen SMS’ler HSBC Bank sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın baglı oldugu cep telefonundan gönderilmelidir.
Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.
Kampanya kapsamında yapılan islemler HSBC Advantage POS’undan geçirilmelidir.
Kazanılan NakitPuanlar, 6-14 Mayıs 2014 tarihleri arasında sadece Watsons magazalarında yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
Kullanılmayan ve Watsons haricinde kullanılan puanlar 15 Mayıs 2014 tarihinde geri alınacaktır.
Kazanılan NakitPuanlar TatilPuan olarak kullanılamayacak, kullanılması durumunda TatilPuan karsılıgı tutar, ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır.
Baska bir kart kullanıcısına yapılan NakitPuan transferlerinde, transferi yapan kart kullanıcısı NakitPuan kullanmıs sayılmayacaktır ve ilgili tutar ekstreye borç olarak yansıtılacaktır.
NakitPuan kullanımları, iptal ve iade islemleri, banka kartları, sirket ve ticari kartlar kampanyaya dahil degildir. 6 taksit kampanyası için taksitli islemlerde kampanya menüsünden +4 taksit seçilerek islem yapılmalıdır.
HSBC Concept için +4 taksit kampanyasına katılım ücreti 4TL, 10 TL NakitPuan kampanyasına katılım ücreti 3TL dir.

Hakkında admin