Ülker ürünleriyle dolu mutlu bir an kutusu kazanma şansı!

Bugün kendine mutlu bir an yaşatmak ister misin?
Linke tıkla, bilgilerini gir, Ülker ürünleriyle dolu Mutlu Bir An kutusu kazanma şansı yakala!

Ülker ‘den 4 haftalık kampanya dönemi boyunca toplam 120 kişi Ülker ürünleriyle dolu Mutlu Bir An kutusu kazanacak.

Katılım Koşulları

 • Mutlu Bir An çekiliş kampanyası, Yıldız Holding A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Kampanya Türkiye genelinde, uyelik.mutlubiran.com (ücretsiz) adresli sitede yayınlanan form sayfası aracılığıyla düzenlenmektedir.
 • Kampanyaya uyelik.mutlubiran.com adresi üzerinden herkes ücretsiz katılabilir. Uygulamada kullanıcıdan Ülker Merkezi Üyelik Sistemi’ne kaydolması ya da sistemde varolan kaydını güncellemesi istenir. Kullanıcı bu işlemi yaptığı taktirde 1 adet çekiliş hakkı kazanır. Çekiliş hakları bir sonraki haftaya devretmez.
 • Kampanya farklı Ülker markaları tarafından farklı adresler altında tekrarlanabilir. Bu durumda katılım koşulları aynen o adresteki kampanya için de geçerli olacaktır. Kullanıcılar farklı bir adres üzerinden kampanyaya katıldığı taktirde farklı bir çekilişe katılmış kabul edilir ve bu çekilişe mahsus yeni bir çekiliş hakkı elde eder.
 • Kampanya dönemi 9 Haziran 2014 tarihinde başlayacak ve 7 Temmuz 2014 tarihine kadar her hafta Pazartesi günleri çekilişle haftanın 30 kazananı belirlenecektir. 4 haftalık kampanya dönemi boyunca toplam 120 kişi Ülker ürünleriyle dolu Mutlu Bir An kutusu kazanacaktır.
 • Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır. Ödül kazanabilmek için katılımcının kişisel ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur.
 • Kazanan yarışmacıların hediyeleri, Yıldız Holding A.Ş. tarafından katılımcıların kampanyaya katılırken verdikleri adrese kargo ile gönderilecektir. Yanlış, hatalı veya yetersiz/eksik adres veya adreste bulunmama gibi sebeplerden dolayı teslim edilemeyen hediyeler üzerinde, kargo firmasından Yıldız Holding A.Ş.‘ye iade işlemi yapıldıktan sonra kazananlar hak iddia edemezler.
 • uyelik.mutlubiran.com adresinde yayın yapan sayfada yayınlanan kazananlar ilanı, kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
 • Ödülleri teslim alabilmek için, yarışma kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla, üzerinde TC Kimlik Numarasının bulunduğu geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı istenilebilir. Kimlik ibraz etmeyen katılımcılar ödül kazanmış olsalar bile diskalifiye olarak ödül haklarını kaybedeceklerdir.
 • Yıldız Holding A.Ş. ve Manajans JWT ödülün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. Yıldız Holding A.Ş. ve Manajans JWT katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
 • Katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı Yıldız Holding A.Ş. ve Manajans JWT sorumluluk kabul etmez.
 • Yıldız Holding A.Ş. ve Manajans JWT çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.
 • Yıldız Holding A.Ş.’nin kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkı saklıdır. Yıldız Holding A.Ş. ayrıca, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir. Yıldız Holding A.Ş. ve Manajans JWT bu kampanyaya katılan herkese kampanya ile ilgili ve ayrıca tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.
 • Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Yıldız Holding A.Ş.’ye aittir.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda geçen şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

 

Hakkında admin

Check Also

hepsiburada.com’dan mobilden alışveriş yap 25 tl hediye çekini kap

hepsiburada.com da Yeni yılda ilk alışverişini mobilden yap, 25 TL hediye çeki kazan!  Kampanya koşulları: …