TTNet Anneler Günü Kampanları 2014

TTNET Abonelerine , Mayıs ayında müşterilerine Divarese, Home Sweet Home, Vestel, homend.com.tr, Yeşil Kundura, ciceksatis.com ve lezzetlihediye.com’da özel avantajlı Alışveriş yapma olanağı sunuyor. TTNET’liler mağazaya giderek ya da evden çıkmadan online alışveriş yaparak annelerini sevindiriyor.

Anneler Gününe Özel Prestijli markalardan TTNET’lilere özel fırsatlar
Ciceksatis.com‘da TTNET’in bireysel müşterilerini papatyadan orkideye tüm ürünlerde yüzde 25 indirim fırsatı bekliyor. Mayıs ayı sonuna kadar sürecek indirimden faydalanmak isteyenlerin; 6606’ya “CICEKSATIS boşluk TC Kimlik Numarası”nı SMS göndererek aldıkları şifreyi, alışverişlerini sonlandırırken indirim kodu alanına girmeleri yeterli oluyor.

Divarese, TTNET’lilere birbirinden şık çanta ve ayakkabılarda mevcut indirimlerin yanı sıra yüzde 10 ekstra indirim sunuyor. 6 Haziran tarihine kadar sürecek kampanya boyunca TTNET’liler, 6606’ya “DIVARESE boşluk TC Kimlik Numarası”na SMS göndererek aldıkları şifreyle indirimli alışverişi tamamlayabiliyor. Sperry Top-Sider, Xti, George Hogg, Stonefly, Menghi, Superga, Mel, Skechers, Camper, O-Joo, Crocs, Birkenstock, Havaianas, MBT markaları ürünler kampanya kapsamında yer almıyor.

Home Sweet Home kampanyası ise annelerin evini şıklaştırmaya yardımcı oluyor. TTNET’lilere ve Avea’lılara tüm ürünlerde yüzde 20 indirim sağlayan mağazadan yapılacak alışverişle, anneleri şık bir kırlentten nevresim takımına kadar estetik ürünlerle sevindirmek mümkün hale geliyor. 11 Mayıs’a kadar sürecek kampanyadan yararlanmak isteyen TTNET’lilerin 6606’ya “HSH boşluk TC Kimlik Numarası”nı SMS atarak şifre almaları yeterli oluyor. Avea’lıların ise 11 Mayıs’a kadar geçerli olan kampanyaya katılmaları için “Home Sweet Home” yazıp 5060 servis numarasına kısa mesaj göndermeleri gerekiyor.

Homend, mutfak robotundan banyo tartısına kadar tüm elektrikli ev aletlerinde TTNET’lilere anneler için yüzde 40 indirim yapıyor. Mayıs ayı sonunda kadar sürecek kampanyadan yararlanmak için 6606’ya “HOMEND boşluk TC Kimlik Numarası”nı SMS göndererek şifre almak ve bu şifreyi www.homend.com.tr üzerindeki indirim kodu kutucuğuna girmek gerekiyor.

Lezzetlihediye.com sitesinden alabileceğiniz lezzet dolu çikolatalarla yapılmış çiçek sepetlerinin de annenizi mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz. Mayıs ayı sonuna kadar sürecek TTNET’lilere özel yüzde 30 indirimden yararlanmak için 6606’ya “LEZZETLI boşluk TC Kimlik Numarası”nı SMS göndererek, şifre almak ve şifreyi www.lezzetlihediye.com sitesindeki indirim kodu alanına girmek yeterli oluyor.

Yeşil Kundura mağazalarında Harley Davidson ve Cat markalı seçili ürünlerde alt limitsiz 100 TL indirim TTNET’lileri bekliyor. Mayıs ayı boyunca devam edecek kampanyadan yararlanmak için 6606’ya “YESIL boşluk TC Kimlik Numarası”nı SMS göndererek, şifre almak ve şifreyi www.yesil.com.tr sitesindeki indirim kodu alanına girmek gerekiyor.

Vestel bayilerinde de Anneler Günü nedeniyle vestel bayilerinden veya www.vestel.com.tr ‘den yapılacak dayanıklı tüketim ürünlerinde yüzde 25’e, bulaşık makinelerindeyse yüzde 10’a varan indirimler TTNET’lileri ve Avea’lıları bekliyor. Mayıs ayı boyunca sürecek kampanyadan yararlanmak için 6606’ya “ANNEVESTEL boşluk TC Kimlik Numarası”nı SMS göndererek, şifre almak ve bu şifreyi mağaza görevlisine bildirilmek ya da www.vestel.com.tr’deki ilgili alana girmek yeterli. Avea’lılar ise kampanyaya katılmak için VESTEL yazıp 5060 servis numarasına mesaj gönderebilirler.

Hakkında admin

Check Also

TTNET Online İşlem Merkezi Samsung Nexus 10 Çekiliş Kampanyası

Fatura ödeme, kota sorgulama, tarife işlemleri gibi TTNET ile ilgili tüm işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz Online İşlem …