Shell’de Cardfinans’a Özel 30 TL ParaPuan!

Shell’den Akaryakıtınızı Cardfinans Kredi Kartı ile alın, 30 TL ParaPuan Kazanın!

CardFinans ile 5 Mayıs-20 Haziran 2014 tarihleri arasında Finansbank POS’larından 75 TL ve üzeri ilk 4 adet akaryakıt veya otogaz alımına, Shell istasyonlarında 25 Haziran’a kadar kullanılabilecek 30 TL değerinde ParaPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için harcamadan önce SHELL yazın, 2273’e gönderin.

Kampanya Detayları

CardFinans ile 5 Mayıs-20 Haziran 2014 tarihleri arasında Finansbank POS’larından 75 TL ve üzeri ilk 4 adet akaryakıt veya otogaz alımına, Shell istasyonlarında 25 Haziran’a kadar kullanılabilecek 30 TL değerinde ParaPuan hediye! Kampanyaya katılmak için harcamadan önce SHELL yazın, 2273’e gönderin.

  • ParaPuanlar ilk 4 alışveriş tamamlandığı an yüklenir ve 25.06.2014 tarihine kadar yalnızca kampanyaya dahil Shell istasyonlarındaki Finansbank POS’larından akaryakıt veya otogaz alırken kullanılabilir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 26.06.2014 tarihinde geri alınır.
  • Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, 5 Mayıs – 20 Haziran 2014 tarihleri arasında alışveriş yapmadan önce “SHELL” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya dahil olunur. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
  • Ticari kredi kartı sahipleri kampanyadan kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri müşteri bazında sadece 1 kez faydalanır. Bir müşteri birden fazla bireysel kart kullansa bile kampanyadan yalnızca 1 kez faydalanabilir ve ParaPuanlar bankanın belirleyeceği, alışveriş yapılan bireysel kredi kartlarından birine yüklenir.
  • Bireysel ek kartlarla yapılan alımlardan kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenir.
  • Banka kartları, Kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Cardlar, iade işlemleri ve ParaPuan ile yapılan alımlar kampanyaya dahil değildir.
  • Yapılan harcamanın iptali/iadesi halinde, kazanılan ParaPuan’lar geri alınır, harcanmışsa tutar kredi kartına TL borcu olarak yansıtılır.
  • Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.
  • Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinden meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
  • Finansbank ve SHELL kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hakkında admin

Check Also

2015 Ocak Cardfinans MTV Ödeme Kampanyası

2-31 Ocak 2015 arasında CardFinans kredi kartıyla veya Kampanyaya dahil Fixcard’la www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, www.finansbank.com.tr veya …