Paraf Card Sevgililer Günü Kampanyası – 30 TL ParafPara Hediye

Paraf Card Sevgililer Günü kampanyası kapsamında 1-14 Şubat 2015 tarihleri arasında tekstil, kuyum, teknoloji, çiçek ve restoran sektörlerinde toplamda yapacağınız 500 TL ve üzeri harcamalara 30 TL ParafPara hediye edilecektir.

Kampanya Detayı:

01–14 Şubat 2015 tarihleri arasında tekstil, kuyum, teknoloji, çiçek ve restoran sektörlerindeki tüm yurtiçi banka POS larından toplamda yapılacak 500 TL ve üzeri harcamalara 30 TL ParafPara hediye edilecektir. 
Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce “SEVGİ” yazıp boşluk bırakarak kartın son 6 hanesinin 3404’e gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya katılım SMS’i bankada kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. 
Katılım SMS’i ücretsiz olup; kampanyaya katılabilmek için SMS’in Turkcell, Vodafone veya Avea operatörleri üzerinden gönderilmesi gerekmektedir. 
Müşteriler kampanyaya sadece kayıt oldukları kartları ile katılabilecek olup tüm harcamaların bu kart ile yapılması gerekmektedir.
Kazanılabilecek ParafPara tutarı 30 TL ile sınırlıdır. 
Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, ek kartlar,sanal kartlar,ParafPara kullanarak yapılan işlemler,iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir. 

Hakkında admin

Check Also

2015 Ocak MTV’yi Paraf ile 3 veya 5 taksit, Onur Air’ den %30 indirim!

Motorlu Taşitlar Vergisi’ ni gib.gov.tr’ den Paraf ile 3 veya 5 taksitte ödeyin, Onur Air’ …