n11.com’dan Axess’e özel 111 tl chip-para

03 – 30 Nisan 2014 tarihleri arasında n11.com üyeleri, tek seferde yaptıkları 500 TL – 999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerde 55 TL chip-para, 1.000 TL ve üstü peşin veya taksitli alışverişlerde ise 111 TL chip-para kazanıyor.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri sadece bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 111 TL olacaktır.
Kazanılan chip-para’lar sadece n11.com’da kullanılabilecektir.
Kazanılan chip-para’lar 20 Mayıs 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. chip-para’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2014′ tür. Kullanılmayan chip-para’lar 1 Haziran 2014 tarihi itibarıyla geri alınacaktır.
Kampanya Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş, Seyahat, Otel, Bilet, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Toplu saatış, Özel satış ve Fırsat Köşesi dışında tüm kategorilerde geçerlidir.
İptal ve iade işlemlerinde kazanılan chip-para’lar geri alınacaktır.
Kampanya döneminde bir müşterinin birden fazla işlem yapması durumunda kampanya koşullarını sağlayan ilk işlem tutarı dikkate alınacaktır.
Kampanya kapsamında kazanılan chip-para’ların müşteri kartına yüklenmesi Akbank tarafından yapılmaktadır. Puan Yüklemeleri ile ilgili n11.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kampamında müşteri tercihine bağlı olarak vade farksız 3, 6 ve 9 taksitli işlem yapılabilecektir.
Kampanyadan Axess, Wings, Fish, Free, Axess Business, Wings Business ve Odea Axess sahipleri faydalanabilir
Banka kartları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Free için bu kampanyaya katılım ücretsizdir.
Akbank ve n11.com kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Hakkında admin

Check Also

Hepsiburada.com’dan Axess ‘li alışverişe 100 TL chip-para

Hepsiburada.com'dan yapacağınız Axess 'li alışverişlerde 100 TL ye varan chip-para kazanabilirisiniz. Kampanya 16-29 Şubat tarihleri …