Maximum’dan Ramazan Alişverişinize 40 TL Maxipuan

Maximum Kart’ınızla 27 Haziran – 27 Temmuz 2014 tarihleri arasında kampanyaya dahil Maximum anlaşmalı marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. peşin alışverişe 40 TL MaxiPuan hediye!
Kampanya Detayları:
1- Kampanya SMS katılımlıdır. Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “RAMAZAN” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
2- Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
3- Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı marketlerdeki Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin market alışverişi yapılması gerekmektedir.
4- MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir ve son kullanma tarihi 20.08.2014’tür.
5- Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
6- Maximum Fırsat ile yapılan işlemler, taksitli işlemler, Şirket Kredi Kartı, Vadematik, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7- Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
8- Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
9- Maximum Kart ve Maximi

Hakkında admin

Check Also

Kipa’da Maximum Kart’a 25 TL MaxiPuan!

Maximum Kart'ınızla 16 Ocak – 15 Şubat 2015 tarihleri arasında Kipa’dan tek seferde ve farklı …