Maximum Kart Sevgililer Günü Kampanyası

9-14 Şubat 2015 tarihleri arasında, Maximum Kredi Kartınız ile akaryakıt ve market hariç toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız gün başına 10 TL, toplamda 60 TL'ye varan MaxiPuan kazanma fırsatı sizi bekliyor!

Katılmak için "KAZAN" yazmanız, bir boşluk bırakıp Maximum Kart'ınızın son 6 hanesi ile birlikte 4402'ye göndermeniz yeterli! Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.

Kampanya Detayı:

 • 9-14 Şubat 2015 tarihleri arasında akaryakıt ve market hariç yurtiçi ve yurtdışında yapacağınız alışverişleriniz (sanal alışverişler dahil) kampanyamız kapsamındadır.
 • Kampanyamız dönemi içinde akaryakıt ve market hariç, 100 TL ve üzeri tutarda alışveriş toplamına ulaşılan her gün için 10 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Bir müşterimiz kampanyamızdan azami 60 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin "KAZAN" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanyamıza Maximum Kartlar, Maximiles ve MercedesCard’ınız ile (ek kartlar dahil) yapacağınız harcamalar dahildir. Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Vadematik Kart , Şirket Kredi Kartları, Bayi Kartlar , Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar ile yapacağınız alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
 • Akaryakıt istasyonlarında yapacağınız tüm alışverişleriniz akaryakıt harcaması olarak değerlendirilir.
 • Taksitli alışverişleriniz, alışverişinizin kampanyamız dönemi içerisinde yapılması halinde toplam tutar üzerinden dikkate alınacak olup, kampanya döneminden önceki günlerde gerçekleştirilmiş olan taksitli alışverişlerinizin kampanya dönemine yansıyan taksit tutarları alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil değildir.
 • Nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan ve MaxiMil bozdurarak yapacağınız işlemler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
 • Bir müşterimiz kampanyamızdan günde en fazla bir defa yararlanabilecek olup, gün başına kazanılabilecek azami ödül tutarı 10 TL MaxiPuan, kampanyamız süresince kazanılabilecek toplam ödül tutarı azami 60 TL MaxiPuan ile sınırlıdır.
 • Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
 • Maximum Kart ve Maximiles'ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart'a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Kampanyamız kapsamında kazanılan hediye MaxiPuanlar 3 Mart 2015 tarihinde son kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların  son kullanım tarihi 12 Mart 2015 olup, kullanılmayan hediye MaxiPuanlar 13 Mart 2015 tarihinde geri alınacaktır.
 • Ziraat Maximum Kartlar kampanyamıza dahildir.
 • Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “KAZAN" yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. Kampanyamız süresinin bitiminden sonra atılan katılım mesajları kampanyamıza katılım sağlamaz.

Hakkında admin

Check Also

Maximum MaxiPuan Hediye!

Maximum Kart’la Motorlu Taşıtlar Vergisi 3 taksit ve Hızlıal.com’da 50 İndirim!

Maximum Kart’ınızla www.isbank.com.tr’ de İş Bankası İnternet Şubesi üzerinden  yada www.gib.gov.tr’ den 2 Ocak – …