Kliksa.com’da World’e özel 50 TL’ye varan Worldpuan

Kliksa.com’da World’e özel 50 TL’ye varan Worldpuan. Üstelik peşin fiyatına 9 taksit!

Kampanya Koşulları

Puan kampanyası kapsamında 1 – 18 Ağustos 2014 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 – 999 TL arasındaki işlemlere 25 TL, tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri işlemlere ise 50 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında en fazla 50 TL Worldpuan kazanılacaktır.
Kazanılan Worldpuan’lar, kredi kartlarına 26 Ağustos 2014 tarihine kadar yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 7 Eylül 2014’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 8 Eylül 2014 itibari ile geri alınacaktır. Banka kartlarına ise Worldpuan’lar 3 Eylül 2014 tarihine kadar yüklenecektir.
Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka, TEB ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir.
Kliksa.com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Hakkında admin

Check Also

World Alışveriş Asistanı Uygulası Şubat 2015 Kampanyası

Şubat ayında World Alışveriş Asistanı uygulamasında yer alan alışveriş merkezlerindeki teknoloji ve beyaz eşya mağazalarından …