İstanbul Shopping Fest 7-29 Haziran 2014

Bu yıl 4’üncüsü 7-29 Haziran 2014 tarihleri arasında düzenlenecek olan İstanbul Shopping Fest hakkında tüm detaylara bu başlık altından ulaşabilirsiniz.

İstanbul Alışveriş Festivali Ortaköy’de 6 Haziran gecesi görkemli bir açılışla başlayacak

1. 12 Haziran Perşembe Günü İstanbul Shopping Fest’te “Altın Günü”
“Altın Günü”, İstanbul Kuyumcular Odası (İKO) ve Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) işbirliğiyle, İstanbul genelinde, 12 Haziran’da düzenlenecek. İKO’ya bağlı 3000 kuyumcunun yanı sıra BMD bünyesindeki 2500 kuyum satış noktasında indirim ve kampanya geçerli olacak.

2. “Altın Günü” etkinliğine Altınbaş, Ariş, Assos, Atasay, Koçak Gold, Zen Pırlanta etkinliğe katılacak.

3. 12 Haziran Perşembe günü İstanbul’un en gözde tarihi, turistik ve alışveriş merkezlerinden biri Kapalıçarşı da 22:00’a kadar açık kalacak. Kapalıçarşı sokakları İSF’ye özel olarak süslenecek. İSF’ye katılan tüketiciler, katılımcı kuyumcuları vitrinlere asılacak İSF sticker’ı ile tespit edebilecek.

4. İSF’nin bu seneki sürprizlerinden biri 14-15 Haziran’da gerçekleştirilecek Osmanbey Weekend olacak.  Semt içerisinde tüm toptancılar, ilk kez perakende satışı yapacak. 2 gün boyunca defileler, sokak şovları ve müzik performansları ile Osmanbey renklenecek.

5.ISF’nin kapanış geçesi 27 Haziran 2014’de VIALAND’de Moda Defilesi,Efsane İndirimler ve Süprizler Olacak.

6.LTB, özgün, tasarımlarını ve jean kombinasyonlarını İstanbul Shopping Fest’e özel %50’e varan indirimlerle satışını yapacak.

7.İnci Deri, 7 – 29 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Shopping Fest coşkusuna tüm yeni sezon ürünlerinde %50 ile %70 arasında değişen oranlarda indirimlerle katılıyor.

8.Shopping Fest’te 6 – 29 Haziran tarihleri arasında, işaretli ürünlerde %50’ye varan indirim kampanyasını kaçırmayın! 

9. 7-29 Haziran 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Shopping Fest kapsamında Sephora’nın İstanbul’da bulunan mağazalarından 50 TL. ve üzeri alışveriş yapan kozmetik tutkunları, Sephora’nın ikonik ürünlerinden biri olan ve en zor göz makyajını bile 3 saniyede iz bırakmadan temizleyen  Sephora waterproof göz makyaj temizleyicisine (125 ml) 19.90 TL yerine 7 TL’ye sahip oluyor. 

10. Silk &Cashmere, 7-29 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek ShoppingFest kapsamında, ShoppingFest’e özel ürünlerinde %50’ye varan indirimler sunacak. Saf ipek, kaşipek ve yaz kaşmirinden tasarlanan diğer tüm ürünlerde %30’a varan indirimlerin yanı sıra, Silk &Cashmere mağazalarında ShoppingFest süresince gerçekleştirilecek ‘kaşmir dilek saati’ ile ekstra sürpriz indirimleri kaçırmayın! Silk &Cashmere, 7-29 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek ShoppingFest kapsamında, ShoppingFest’e özel ürünlerinde %50’ye varan indirimler sunacak. Saf ipek, kaşipek ve yaz kaşmirinden tasarlanan diğer tüm ürünlerde %30’a varan indirimlerin yanı sıra, Silk &Cashmere mağazalarında ShoppingFest süresince gerçekleştirilecek ‘kaşmir dilek saati’ ile ekstra sürpriz indirimleri kaçırmayın!

Detayları için bizi takip etmeye devam edin!

Hakkında admin

Check Also

LG 49UF8507 49 inç Ultra HD 4K 3D SMART LED TV 2799 TL

LG 49UF8507 49 inç 123 cm Ekran Ultra HD 4K 3D SMART Ultra Slim LED …