IKEA’dan Babaları Mutlu Edecek Hediye Seçenekleri!

IKEA, en özel gününde sıradan bir hediye vermek yerine, babasını şaşırtmak ve gülümsetmek isteyenleri, yüzlerce ürün seçeneği sunduğu mağazalarına ve ikea.com.tr adresine bekliyor.

Film ya da müzik tutkunu babalara…
BENNO DVD kuleleri, hobisi sinema ya da müzik olan babalara, tüm koleksiyonu aynı anda görüp düzen içinde saklayabileceği bir hediye sunuyor. Sevdiği müziği dinlerken rahat edeceği POANG sallanan koltuk veya EKTORP MUREN, babaların keyfine keyif katıyor.

Ofisinden vazgeçemeyen babalara…
Sevdiklerini hatırlatacak FINLIR ya da RIBBA resim çerçeveleri, bilgisayar kullanımını kolaylaştıracak BYLLAN laptop destekleri, sevilen babalara hediye edilmeyi bekliyor. Geç saatlere kadar ofisinde kalan babalara AROD çalışma lambası masalarını aydınlatıyor. Ortama düzen getiren KVISSLE evrak rafı ve RISSLA dosyalık ise hayat kurtarıcı oluyor.

Düzen meraklısı babalara…
Gardıroplara disiplin getiren BUMERANG askı ve SKUBB düzenleyici setleri, titiz babaların hayatını kolaylaştırarak, aradıklarını anında bulma ve düzgün saklama imkânı tanıyor.

Yazın bahçeden çıkmayan babalara…
SOCKER bahçe aksesuvarları; yazı dört gözle bekleyen, bahçesine yeni çiçekler ekmek, sulamak ve keyfini çıkarmak isteyen babalara ideal hediye alternatifi sunuyor. Bahçesinde misafir ağırlamaktan hoşlanan aile babalarıysa ENHOLMEN masa takımlarını ve GRENÖ minderleri tercih ediyor.

Ürün Adı Ürün Fiyatı
BENNO DVD 74.99 TL
BENNO DVD 74.99 TL
POANG Sallanan Koltuk 189 TL
POANG Sallanan Koltuk 199 TL
EKTORP MUREN Koltuk 499 TL
BYLLAN laptop desteğİ 37.99 TL
VIRSERUM çerçeve 29.99 TL
FINLIR çerçeve 19.99 TL
RISSLA dosyalık 29.99 TL
KVISSLE evrak rafı 64.99 TL
AROD çalışma lambası 99 TL
SKUBB Düzenleyici 29.99 TL
SKUBB Düzenleyici 17.99 TL
BUMERANG askı 14.99 TL
BUMERANG askı 14.99 TL
IKEA PS 2002 Sulama Kabı 3.49 TL
GRENÖ Minder 19.99 TL
SOCKER Asma saksısı 14.99 TL
ENHOLMEN Yemek masası ve sandalye takımı 845 TL

 

Hakkında admin

Check Also

IKEA’larda Büyük Yaz İndirim Kampanyası Başladı %50 indirim

IKEA mağazalarında beklenen büyük yaz indirimi başlıyor. IKEA Yaz İndirimi’nde İstanbul Ümraniye, Bayrampaşa, İzmir, Bursa …