hepsiburada.com’da 50 TL maxipuan hediye

HEPSİBURADA.COM  KAMPANYASI​

1. 1 Ocak-15 Ocak 2016 tarihleri arasında hepsiburada.com`dan  tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL, 1000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 50 TL MaxiPuan ! Fırsatla uygulaması üzerinden yapılacak kampanya başvurularında ek 25 TL MaxiPuan !
2. Kampanyaya katılmak için "HEPSIBURADA"yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS gönderebilir, maximum.com.tr üzerindeki kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgileri girebilir ya da FIRSATLA uygulaması üzerinden kampanya katılım talebinizi ileterek ek 25 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz !
3. FIRSATLA kapsamında İş Bankası müşteri kaydınızı Facebook hesabınız ile eşleştirmek için, Twitter hesabınız ile eşleştirme yapmak için 
4. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı alışveriş üzerinden olacak şekilde azami 75 TL MaxiPuan kazanabilir.
5. İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
6. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 8 Şubat 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 9 Şubat 2016 tarihinde geri alınacaktır.     
7. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Bankamatik Kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
8. Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. 
9. Maximiles'a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. 
10.Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir.  Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için "HEPSIBURADA" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
11. Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir. 
12. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. 
13. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır. 
14. Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri ve fotokopi kâğıtlarında geçerli değildir.
15. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

Hakkında admin

Check Also

Intex Çantalı Tulumlu Çocuk Yatağı 29,50 TL

Intex Çantalı Tulumlu Şişme Çocuk Yatağını piyasada en ucuz 109 TL'ye bulabilirsiniz fakat hepsiburada.com'da Intex …