Gittigidiyor.com’dan Bonus’la alışveriş yapın 100 TL’ye varan Bonus kazanın

Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING bonus, Şeker Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus kart sahipleri, 01 – 30 Haziran 2014 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında tek seferde yapacakları sepet toplamı 250 TL – 499,99 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerinde 25 TL Bonus, tek seferde yapacakları sepet toplamı 500 TL – 999,99 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerinde 50 TL Bonus, tek seferde gerçekleştirecekleri sepet toplamı 1.000 TL ve üzeri olan peşin veya taksitli alışverişlerinde 100 TL Bonus kazanacaklardır.

KAMPANYA KOŞULLARI

 • Kampanyaya katılım için; harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonu numarasından, GITTIGIDIYOR yazıp; Garanti Bonus, Money Bonus, kartların 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Türkiye Finans Happy sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir.
 • Kampanyaya katılım için sms sistemimize ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.
 • PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahiplerinin kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce, kredi kartına kayıtlı cep telefonundan; EVET GITTIGIDIYOR yazıp, bir boşluk bırakıp, kartın son 6 hanesi ile birlikte 3340’a sms göndermeleri gerekmektedir.
 • Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Fibabanka Bonus, Türkiye Finans Happy Card, sanal kartlar, debit kartlar ve PayPal ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya, banka müşterisi bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 100 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yükleme tutarı için ilk harcama dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan Bonus; Bonus program üyesi her işyerinde kullanılabilir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 9 Temmuz 2014 tarihinden itibaren alışveriş yapılan karta yüklenecek ve aynı kartla 15 Temmuz 2014 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır.
 • Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 16 Temmuz 2014 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.
 • Garanti Bankası ve GittiGidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Hakkında admin

Check Also

Bonus Sevgililer Günü Kampanyası 2016

Bonus'tan geçen yılın tekrarı sevgililer günü kapsamındaki şubat kampanyası geçen sene ile aynı. Garanti POS’larında …