GittiGidiyor.com’dan 100 TL Alışverişe Shell’den 20 TL Yakıt Hediye!

GittiGidiyor’dan 26 Şubat – 24 Mart tarihleri arasında 100 TL ve üzeri alışverişe 20 TL Shell yakıt hediye!

Kampanya Detayı:
Kampanya 26 Şubat – 24 Mart 2014 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya kapsamında Shell Club Smart sahiplerine özel www.gittigidiyor.com’da tek seferde 100 TL ve üzeri alışverişleri karşılığında Shell’den 20 TL değerinde yakıt hediyesi verilecektir. ( Bedellere KDV dahildir.)
GittiGidiyor’dan tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapan kullanıcılara, satın aldıkları ürün veya ürünler onaylanıp ürünün tutarı satıcıya aktarıldıktan sonra gün içinde GittiGidiyor tarafından içinde kişiye özel şifrenin yer aldığı e-posta gönderilir. Kampanyaya katılmak için kart sahibi, cep telefonundan “SHELL” yazıp 1 boşluk bırakarak Shell Club Smart kart numarası ile e-postada yer alan şifreyi Turkcell hatlar için 2313’e, Avea ve Vodafone hatlar için 0 532 754 25 52’ye kısa mesajla göndermelidir. Kampanyaya katılabilmek için son kısa mesaj gönderim günü 31 Mart 2014’tür. Örnek: Shell 70044101904997504 DSQTY
Hediye Smart puanlar 4 Nisan 2014’de ilgili Shell Club Smart karta yüklenir. 20 TL değerindeki Shell yakıt hediyesi için, kısa mesaj ile numarası gönderilen karta 2.000 hediye Smart puan yüklenecektir.
Hediye Smart puanlar ile üye Shell istasyonlarında yakıt siparişi verilebilmesi için kartın Shell Club Smart sisteminde kayıtlı olması gerekmektedir.
Bu kampanya diğer Shell kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanyadan her kart sahibi sadece 1 kez yararlanabilmektedir.
Her www.gittigidiyor.com üyesi kampanyadan 1 kez faydalanabilir.
Kampanyadan SMS ile şifresini gönderen ilk 15.000 kişi faydalanacaktır.
Katılımcının; hak kazanabilmek için gerçek profil bilgisi, güncel e-posta adresi, gerçek isim ve soy isim bilgilerini paylaşmış olması gerekir. Kişisel bilgiler ve e-posta adresinin doğru girilmesi kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcının yanlış, eksik ya da sahte beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak her türlü aksaklıklardan kendisinin sorumlu olduğunu, yakıt hediyesini kazanamayacağını katılılımcı kabul eder.
Sahte profiller aracılığıyla katılımcı olan ya da sahte profillerden destek aldığı tespit edilen katılımcıların hediye yüklemesi yapılmayacaktır. Hediye puanların son kullanım tarihi 18 Nisan 2014’tür.
Yüklenen hediye puanlar ile sadece Club Smart üyesi Shell istasyonlarından akaryakıt veya otogaz sipariş edilebilir.
Kampanyaya tüm Avea, Turkcell ve Vodafone hatlariyla katilim yapilabilecektir ve katilim, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilecektir. (KDV,ÖIV dahil) Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
Kampanyaya Shell Taşıt Tanıma Sistemi müşterileri ve 18 yaşından küçükler katılamaz.
Yakıt hediyesi uygulaması kapsamında Shell Club Smart başvuru formu genel şartları geçerlidir.
Siparişin kısmen ya da tamamen iade edilmesi ve sipariş tutarının 100 TL’nin altına düşmesi durumunda kazanılmış olan hediye iptal olur.
Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Shell & Turcas Petrol A.Ş’ye ve GittiGidiyor’a aittir.
Ayrıntılı bilgi Shell Müşteri Hizmetleri 4442020

Hakkında admin

Check Also

Gittigidiyor.com’dan Worldcard ile alışverişe 50 TL WorldPuan !

Bedenin abdesti suyla, aklın abdesti ilimle, nefsin abdesti gözyaşıyla, ruhun abdesti aşkla olur. GittiGidiyor Temmuz …