Gittigidiyor.com’da Maximum’a Özel 60 TL MaxiPuan!

Gittigidiyor.com’da Maximum kart ile 1 Mart -15 Mart 2014 tarihleri arasında tek seferde gerçekleştireceğiniz 600 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinize 60 TL MaxiPuan! Üstelik 9 taksit fırsatı!

Kampanya Detayı:
Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “GITTIGIDIYOR”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir
Bir müşteri kampanya kapsamında azami 60 TL MaxiPuan kazanabilir.
Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazında olacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yaptığı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 60 TL MaxiPuan kazanabilir.
İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 7 işgünü içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 1 Nisan 2014 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 2 Nisan 2014 tarihinde geri alınacaktır.
Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “GITTIGIDIYOR” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir

Hakkında admin

Check Also

Maximum Kart Sevgililer Günü Kampanyası

9-14 Şubat 2015 tarihleri arasında, Maximum Kredi Kartınız ile akaryakıt ve market hariç toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş …