22 Eylül 2020,Salı
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Garanti Bankası / Bonus / Gittigidiyor.com’da 1-30 Nisan arası 100 TL’ye varan Bonus kampanyası

Gittigidiyor.com’da 1-30 Nisan arası 100 TL’ye varan Bonus kampanyası

Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Deniz Bonus, TEB Bonus, ING bonus, Şeker Bonus, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus ve PTT Bonus kart sahipleri, 01 – 30 Nisan 2014 tarihleri (bu tarihler dahil) arasında tek seferde yapacakları sepet toplamı 250 TL – 499,99 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerinde 25 TL Bonus, tek seferde yapacakları sepet toplamı 500 TL – 999,99 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerinde 50 TL Bonus, tek seferde gerçekleştirecekleri sepet toplamı 1.000 TL ve üzeri olan peşin veya taksitli alışverişlerinde 100 TL Bonus kazanacaklardır.

Kampanyaya katılım için; Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartların harcama yapmadan önce, Garanti Bankası kredi kartına kayıtlı cep telefonu numarasından, GITTIGIDIYOR yazıp 3340’a sms gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım için sms sisteme ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

Kampanyaya katılım için; Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, Tekstilbank Bonus sahipleri 05327524404’e kredi kartlarının banka sistemine kayıtlı olduğu cep telefonundan GITTIGIDIYOR yazıp SMS göndermelidir. Kampanyaya katılım için sms sisteme ulaştıktan sonraki işlemler dikkate alınacaktır. PTT Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir.

Miles&Smiles kredi kartları, American Express kartlar, Altın Bonus, Fibabanka Bonus, Türkiye Finans Happy Card, sanal kartlar, debit kartlar , bonus kullanımları ve PayPal ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya, banka müşterisi bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 100 TL Bonus kazanabilecektir. Ödül yükleme tutarı için ilk harcama dikkate alınacaktır.

Kazanılan Bonus; Bonus program üyesi her işyerinde kullanılabilir.

Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 7 Mayıs 2014 tarihinden itibaren alışveriş yapılan karta yüklenecek ve aynı kartla 13 Mayıs 2014 tarihine kadar kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 14 Mayıs 2014 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; “Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)’dir.

Garanti Bankası ve GittiGidiyor.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates