26 Eylül 2020,Cumartesi
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Garanti Bankası / Bonus / Bonus’la Motorlu Taşıtlar Verginiz 3 taksit

Bonus’la Motorlu Taşıtlar Verginiz 3 taksit

01 -31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den, Garanti internet şubesinden, Garanti cep şubesinden ya da 444 0 333’den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.

Kampanya Detayı:

  • 01 -31 Temmuz 2014 tarihleri arasında Bonus ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi gib.gov.tr’den, Garanti internet şubesinden, Garanti cep şubesinden ya da 444 0 333’den yapılan tüm Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
  • Kampanyadan Garanti Bonuslar, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Filo Card, EASY, American Express Business sahipleri faydalanabilir.
  • Kampanyaya ekspres limit dahil değildir.
  • Gib.gov.tr’den ödemeler 3 taksitle yapılacaktır. Garanti internet şube, Garanti cep şube ve 444 0 333’ten yapılan ödemelerde ise tek ödeme, 2 taksit ve 3 taksit seçenekleri bulunmaktadır.
  • SMS kanalıyla da 3 taksitle MTV ödemesi yapılabilecektir. Bu süreçte “MTV SOR PLAKA NO” yazıp 3340’a SMS göndererek borcunuzu sorgulayabilirsiniz daha sonra “MTVÖDE KARTSON6 PLAKANO” yazıp 3340’a SMS göndererek de MTV borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates