Atlasjet’ten Ramazan Ayına Özel Kampanya!

Duyduk Duymadık Demeyin…

Atlasjet’ten 24 Temmuz’a kadar bilet alanlar, 28 Haziran – 24 Temmuz 2014 tarihleri arasında iç hatlarda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan 52 TL’den, İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan ise her şey dahil 72 TL’den başlayan fiyatlarla uçuyor.

Atlasjet, Ramazan ayında yolcularına iç hatlarda çok özel fiyatlarla uçuş yapma imkanı sunuyor.
Birinci sınıf hizmeti üçüncü sınıf fiyatlarla sunma prensibini benimseyen Atlasjet’in, internet sitesi www.atlasjet.com veya mobil sitesinden 24 Temmuz 2014 tarihine kadar bilet alan yolcular,
28 Haziran – 24 Temmuz 2014 tarihleri arasında İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı ve varışlı tüm yurt içi uçuşlarda her şey dahil 52 TL’den,
İstanbul Atatürk Havalimanı çıkışlı ve varışlı tüm yurt içi uçuşlarda ise her şey dahil 72 TL’den başlayan fiyatlarla seyahat etme şansı yakalıyor.

Atlasjet’in Ramazan ayına özel fiyatlarıyla yolcular, İstanbul çıkışlı ve varışlı olarak Adana, Antalya, Bodrum, Dalaman, İzmir ve Gaziantep’e uçuş yapabiliyor.
Üstelik Atlasjet yolcuları, Ramazan kampanyasından aldıkları biletlerde EkonomiPlus’ta sunulan 77cm koltuk aralıkları, ücretsiz zengin ikramlar, ücretsiz koltuk seçimi, 20 kg bagaj taşıma hakkı, pek çok şehirde havalimanına ücretsiz otobüs servisi gibi hizmetlerden yararlanmaya devam ediyor.

Hakkında admin