23 Şubat 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / İletişim / Turkcell / Yeni yıl hediyeniz turkcell.com.tr’den! Akılı Telefon Alana Hediyesi Yanında

Yeni yıl hediyeniz turkcell.com.tr’den! Akılı Telefon Alana Hediyesi Yanında

16 Aralık – 31 Aralık 2013 tarihleri arasında turkcell.com.tr’den akıllı telefon alışverişi yapanlar hediyeler kazanıyor, yeni yıl fırsatlarını yakalıyor.

Hediyeli Teklifler:

Nokia Lumia alanlara Xbox 360 konsol hediye :Hemen Nokia Lumia satın alın, Xbox 360 4GB Stingray Kinect HVB Konsol ile oyundan ve eğlenceden daha fazlasını yakalayın!

Turkcell T40 alanlara Ttec MagicBox Kablosuz Hoparlör hediye :Hemen Turkcell T40 satın alın, Ttec MagicBox Kablosuz Hoparlör hediyenizle yüksek kaliteli ses deneyimini yaşayın!

Sony Xperia Z1 veya Sony Xperia Z alanlara Sony QX10 Optic Lens hediye :Hemen Sony Xperia Z1 veya Sony Xperia Z satın alın, Sony QX10 Optic Lens hediyeniz ile akıllı telefon çağı fotoğrafçılığında yerinizi alın, düşük ışıkta bile etkileyici ayrıntıları yakalayın.

Samsung Galaxy Note 3 veya Samsung Galaxy S4 alanlara Samsung dock station hediye :Hemen Samsung Galaxy Note 3 veya Samsung Galaxy S4 satın alın, Samsung DA-E550 dock station hediyenizle akıllı telefonunuzdaki şarkıları kablosuz olarak, yüksek kalitede dinleyin, müziğin keyfini çıkarın.

LG G2 veya LG G Pro Lite alanlara LG Pocket Photo hediye :Hemen LG G2 veya LG G Pro Lite akıllı telefonlarından birini satın alın, LG Pocket Photo hediyenizle nerede olursanız olun akıllı telefonunuzdaki fotoğrafları anında bastırın, her anı ölümsüzleştirin.

iPhone 5s veya iPhone 5c alanlara Apple TV hediye :Hemen turkcell.com.tr’den iPhone 5s veya iPhone 5c satın alın, Apple TV hediyenizle gişe filmlerine, canlı spor yayınlarına, müziklerinize, fotoğraflarınıza, videolarınıza ve en iyi 1080p HD içeriklere geniş ekran TV’nizden erişin.
Bir kişi kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kampanya kapsamındaki akıllı telefonunuzu satın aldıktan sonra, hediyeniz akıllı telefonunuzla birlikte gönderilecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Kampanya Ayrıntıları
Hediye ürünü nasıl kazanacağım?
Kampanyaya dahil olan telefonlardan birini turkcell teklifi veya peşin teklif ile satın almanız noktasında kampanya kapsamında belirtilen hediyesi size cihazınız ile birlikte gönderilecektir.

Ürünler ne kadar süre içerisinde teslim edilecek?
Turkcell.com.tr’den verdiğiniz siparişinizin onaylanmasının ardından teslimatınız 3 iş günü içerisinde (eğer onay 12:00’den sonra verilirse ertesi günden itibaren 3 iş günü sayılmalıdır ve tatil günleri, olağanüstü haller haricidir) depoda hazırlanır ve teslim edilmek üzere hazırlanan siparişler kargo veya kurye’ye iletilir. İnterglobal kargo şirketi 600 km’ye kadar uzaklıktaki il merkezlerin kargolarını 24 saat içerisinde, 600 km’den fazla uzaklıktaki il merkezlerin kargolarını 48 saat içerisinde yerine ulaştırmaktadır. İl merkezleri haricindeki yerleşim birimlerinde ise, Firma mevcut dağıtım planına göre bu teslimatları gerçekleştirmektedir. (Olağan üstü haller, mücbir sebepler, hava ve yol durumu hariç). Telekurye firmasına iletilen siparişlerinizin teslimatı için randevu araması 1 gün sonra yapılır ve teslimat günü görüşmede size iletilir.

Hediye stoklarının bitip bitmediğini nasıl anlayabilirim?
Hediye stoklar bittiğinde kampanya dahilindeki cihaz sayfalarında kampanyanın bittiğine dair bilgilendirme yapılacaktır.

Verilen hediyelerde renk seçimini nasıl yapacağım?
Kampanya dahilinde verilen hediyelerin renk seçimi yapılamamaktadır.

Siparişimi iade ettiğim halde hediyeye sahip olabilir miyim?
Siparişinizi iade etmeniz durumunda hediye olan ürününüz de cihazınız ile birlikte iade alınacaktır.

Kampanya dahilindeki cihazı sepetime eklememe rağmen hediye ürün sepetimde niye gözükmüyor?
Kampanya dahilinde olan cihazların satın alma sürecinde hediyeniz sepetinizde gözükmese de kampanyanın devam etmesi noktasında hediyeniz siparişiniz ile birlikte size teslim edilecektir.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?
Kampanyadan tüm Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir.

Kampanyadan kaç kere faydalanabilirim?
Bir Turkcell abonesi kampanyadan sadece bir kere faydalanabilmektedir.

Peşin fiyatına 12 taksitten nasıl faydalanabilirim?
Yapıkredi World Card sahibi olmanız durumunda kampanya dahilinde seçmiş olduğunuz cihazı peşin fiyatına 12 taksit ile satın alabilirsiniz.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates