23 Mart 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Özel Alışveriş Kulüpleri / evmanya.com / Yapı Kredi İnternet Şubesinden Evmanya.com’da 20 TL İndirim!

Yapı Kredi İnternet Şubesinden Evmanya.com’da 20 TL İndirim!

10- 31 Aralık tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Şubesi’ne giriş yapın, Evmanya.com’dan yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişinizde anında 20 TL indirim ve ücretsiz kargo kazanın!

İndirim çeki fırsatından yararlanmak için hemen İnternet Şubesi’ne kullanıcı kodunuz ya da TC Kimlik Numaranız ile girebilir veya Kredi Kartınızla üyelik gerekmeden giriş yapabilirsiniz.

Kampanya Detayı:

  • 10.12.2013 – 31.12.2013 tarihleri arasında İnternet Şubesine giriş yapanlar Evmanya.com’dan yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 20 TL indirim ve ücretsiz kargoyu çekilişsiz kurasız kazanacaklardır.
  • Kampanya tarihleri arasında Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi’ne TCKN, kullanıcı kodu ve şifresi veya kredi kartı bilgileri ile giriş yapan müşterilerimiz indirim çeklerini İnternet Şubesi Size Özel bölümünden anında görüntüleyebileceklerdir.
  • İnternet Şubesi’ne kampanya tarihleri arasında ilk kez giriş yapan müşterilerimizin indirim çekleri 13.01.2014 tarihinde yüklenecektir ve 31.01.2014 tarihine kadar kullanılabilecektir. İnternet Şubesi’nin mevcut müşterileri ise kampanya süresince indirim çekini kullanabileceklerdir.
  • Hediye çekini kullanabilmek için İnternet Şubesi kullanıcılarının üst menüde yer alan Size Özel sayfasından indirim kodlarını almaları gerekmektedir.
  • Kampanyadan her müşteri sadece 1 defa yararlanabilir.
  • Kazanılan çekler birleştirilemez.
  • Vereceğiniz siparişler için Evmanya.com web sitesinde yer alan “Teslimat Şartları” geçerlidir.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates