23 Mart 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Yapı Kredi / Worldcard / World Alışveriş Asistanı ile 200 TL’ye 50 TL Hediye

World Alışveriş Asistanı ile 200 TL’ye 50 TL Hediye

World Alışveriş Asistanı uygulamasında bulunan alışveriş merkezlerinde yapacağınız 200 TL alışverişe 50 TL Worldpuan hediye! Kampanyaya katılabilmek için tek yapmanız gereken uygulamayı indirip, uygulamanın BANA ÖZEL bölümünden müşteri numaranızı girerek kampanyaya kayıt olmak!

Kampanya Koşulları

Kampanya World Alışveriş Asistanı uygulamasındaki alışveriş merkezlerinde yer alan World Üye İşyerleri’nden 29 Nisan – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında tek seferde veya toplamda yapılacak 200 TL’lik alışveriş için geçerlidir. Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları (ticari kartlar hariç) ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir. Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez yararlanabilir. Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 8 Haziran 2013 tarihine kadar yüklenecek olup, kullanılmayan puanlar 17 Haziran 2013’te geri alınacaktır. Kampanyaya katılım belirli adetlerle sınırlıdır.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri’nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Katılım Koşulları:

Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonunuza World Alışveriş Asistanı uygulamasını indirmeniz ve uygulamada yer alan BANA ÖZEL alanından kampanya müşteri numaranız ile katılımı yapmış olmanız gerekmektedir. Kampanya kapsamında 50 TL değerinde Worldpuan kazanmak için 29 Nisan – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında World Alışveriş Asistanı uygulamasındaki alışveriş merkezlerinde yer alan World Üye İşyerleri’nden tek seferde veya toplamda 200 TL’lik alışveriş yapılması gerekmektedir.

Uygulama: 5,82MB Boyutundadır

Google Android Market’ten İndirmek İçin TIKLAYIN

Apple Market’ten indirmek İçin TIKLAYIN

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates