22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / Banka&Kredi Kartı / Vakıfbank / Vakıfbank Worldcard / Vakıfbank WorldCard ile Her E-Ticaret Alışverişinize 5 TL Hediye

Vakıfbank WorldCard ile Her E-Ticaret Alışverişinize 5 TL Hediye

6 – 26 Mayıs 2013 tarihleri arasında Vakıfbank WorldCard ile her 50 TL ve üzeri e-ticaret alışverişinizde 5 TL WorldPuan hediye edilecektir.

Kampanya Şartları:
VakıfBank Worldcard ile 6 – 26 Mayıs 2013 tarihleri arasında yapılacak her min. 50 TL lik e-ticaret alışverişine 5 TL Worldpuan hediye edilecektir.
Kampanya katılımı için “SANAL” yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya dönemi alışveriş tutarı, kişinin müşteri numarasına bağlı tüm kredi kartlarıyla (ek kartlar dahil) yapılan harcama tutarını içerecektir.
Kampanyaya dahil edilecek işlemler, sadece e-ticaret alışveriş işlemleridir.
Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum puan tutarı 50 TL olacaktır.
BusinessCard’lar, banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Nakit çekim, faiz ve komisyonlar kullanılarak yapılan alışveriş işlemleri alışveriş tutarı hesaplarına dahil edilmeyecektir. İade, iptal işlemleri alışveriş tutarına dahil edilmeyecektir.
Kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil edilmeyecektir.
Kazanılan Worldpuan’lar 04 Haziran 2013 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir.
Worldpuan’ların son kullanma tarihi 10 Haziran 2013’tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 11 Haziran 2013’de geri alınacaktır.
Bu kampanya başka bir indirim/puan kampanyası ile birleştirilemez.
Aynı gün yapılan işlemlerden sadece biri kampanyaya dahil olacaktır.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates