20 Nisan 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / İletişim / Turk Telekom / Türk Telekom’lular Site İçi Ücretsiz Görüşecek!

Türk Telekom’lular Site İçi Ücretsiz Görüşecek!

Türk Telekomlulara site içi ücretsiz görüşmeler, gün saat sınırlaması olmadan 3.000 dakikaya kadar ücretsiz. Konu komşu konuştukça konuşun, kaynaştıkça kaynaşın. Site yöneticinizdeki ve Türk Telekom ofislerindeki formu doldurarak bu fırsattan kolayca yararlanın. Sitenizdeki komşularınızı, bakkal, market, güvenlik gibi tüm birimleri bundan sonra ücretsiz arayın.

Site İçi Ücretsiz Hizmeti nedir?
Site İçi Ücretsiz Görüşme hizmeti ile konut sitesi olarak tanımlanan yerleşim alanlarında ikamet eden bütün müşterilerimiz kendi aralarında ve ortak kullanım alanlarıyla Türk Telekom hatları ile ayda 3.000 dakikaya kadar ücretsiz konuşabilir.

Site İçi Ücretsiz Hizmeti’ne nerelerden başvuru yapılabilir?
Bu hizmete başvuru tüm Türk Telekom ofislerinden yapılabilecektir.

Site İçi Ücretsiz Hizmeti’nden nasıl faydalanılır?
Sitede ikamet eden müşterilerimizin bu hizmetten faydalanabilmesi için hattının bulunduğu site yönetimi ile Türk Telekom arasında hizmete ilişkin protokol imzalanmış olmalıdır.
Protokol, ilgili sitede veya TT Ofisinde imzalanabilir. Protokol imzalandıktan sonra, servisten faydalanacak müşterilerimiz site sınırları içindeki hattı/hatları için Başvuru Formu’nu doldurur ve imzalar; bu form site yöneticisi tarafından da imzalanmalıdır. İmzalanan Başvuru formları site yönetimi tarafından toplanarak Türk Telekom temsilcileri aracılığıyla ya da müşterilerimiz tarafından doğrudan TT Ofisine iletir.

Protokol için hangi formlar gereklidir?
– Siteyi oluşturan binaların açık adreslerini gösteren Site Tanımlama Formu (sokak, kapı no vb. içerecek şekilde)
– Site Karar Defteri kopyası (Gerekli sayfalarının)
– Site Yönetim Planı kopyası

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates