23 Mart 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Akaryakıt / Opet / Süper FM’e bir alo diyene, Opet’ten 250 TL akaryakıt veya otogaz hediye!

Süper FM’e bir alo diyene, Opet’ten 250 TL akaryakıt veya otogaz hediye!

Süper FM’e bir alo diyene, Opet’ten 250 TL akaryakıt veya otogaz hediye!

Süper FM dinleyicileri! 1 yıl boyunca her Cuma Opet’ten 250 TL’lik akaryakıt veya otogaz kazanmak ister misiniz?

Kampanya 17.05.2013 – 17.05.2014 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kampanya süresi ile sınırlı olmak üzere her hafta Cuma günü 08:00 ve 18:00 saatleri arasında (18:00 hariç olmak üzere) her saat başından itibaren 20 dakika içerisinde herhangi bir zamanda Opet Müziği yayınlanacak ve bu Müziğin yayınlanmasından itibaren 0850 201 35 00 numaralı telefondan Süper FM’e ulaşarak cep telefonu ve TC Kimlik numarasını veren onuncu kişi, Opet istasyonlarında yapılacak akaryakıt veya LPG alımlarında geçerli 250 TL değerinde şifre puan kazanacaktır. Hediye şifre puanlar sınırlı sayıdadır. Söz konusu şifre puanın harcanabilmesi için numerik Opet şifresi talihlilerin cep telefonlarına Süper FM tarafından SMS yolu ile gönderilecektir.

Katılımcının aramayı yaparken işbu kampanya katılım koşullarında belirtilen telefon numarasına ulaşamaması Süper FM’in yükümlülüğünü/sorumluluğunu doğurmaz.

Katılımcıların Süper FM’i aradıklarında verdikleri tüm kişisel bilgilerin doğru olması gerekmektedir.

Kampanya talihlilerinin isimleri, resimleri ve görüntüleri Süper FM tarafından tanıtım ve reklam amacı ile basın ve yayın araçlarında yayınlanabilecektir. Ayrıca Süper FM tarafından bütün katılımcılara her türlü bilgilendirme, reklam ve kampanya duyurusu SMS ve e-mail yolu ile gönderilebilecektir. Katılımcılar kampanyaya katılmakla bu izni vermiş sayılırlar.

Bu kampanyaya, kampanyanın yapıldığı gün itibariyle 18 yaşını doldurmamış olanlar ve Türkiye Cumhuriyeti dışında ikamet edenler katılamazlar; katılmış ve kazanmış olsalar bile ödüllerini alamazlar.

Süper FM ve Opet, kampanya kapsamında vereceğini duyurduğu hediyeyi, kapsamını, kampanya kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

Hediye kazanma hakkı satılamaz, devredilemez ve ertelenemez.

Süper FM tarafından talihlilere verilecek 250 TL’lik akaryakıt hediyesi 1 adet şifre vasıtasıyla harcanacaktır. Süper FM tarafından dağıtılacak Şifre Puanlar kampanyaya dahil Opet istasyonlarında, Şifre Puanların talihlilerin cep telefonlarına gönderildiği tarihten itibaren 6 ay içerisinde harcanabilecektir. 6 ay içerisinde harcanmayan şifre puanlar iptal edilecektir.

Bu kampanyaya katılanların Şifre Puan kazanmaları ve bu puanları kullanabilmeleri için SMS alımına açık bir cep telefonu hattına sahip olmaları gerekmektedir.

İşbu kampanyaya katılarak hediye kazanan talihliler, aynı kampanya ile bir kez daha hediye kazanamayacaklardır.

Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.

Kazananın Süper FM anonsu ile ilan edilmesi, kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan kendisine Şifre Puanların gelmediği veya geç geldiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.

Detaylı bilgi www.karnaval.com/superfm ve www.opet.com.tr adresinde yer almaktadır.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin 0 850 201 35 00 numaralı telefondan yapacakları görüşmeler; Türk Telekom aboneleri için dakikası 0,1459 TL’den, GSM aboneleri için ise GSM operatörleri ile aralarındaki sözleşmeleri dahilindeki sabit veya her yöne tutarı üzerinden ücretlendirilecektir.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates