23 Mart 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Çekiliş ve Hediye / Saturn’de Mini Cooper Countryman Çekiliş Kampanyası

Saturn’de Mini Cooper Countryman Çekiliş Kampanyası

Saturn mağazalarından 8 Haziran – 4 Ağustos tarihleri arasında 25 TL’lik alışveriş yapan herkes, MINI Cooper Countryman kazanma şansı yakalayacak.

Saturn, 25 TL’lik alışveriş yapan herkese çekiliş kuponu verecek. MINI Cooper Countryman kazanmak isteyenler kuponların üzerindeki kod ile www.minikharcaminikazan.com internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak çekilişe katılabilecekler.

Saturn’un İstanbul’daki 5 mağazasında da geçerli olacak kampanyada 1 kişi MINI Cooper Countryman kazanacak. 4 Ağustos’ta sona erecek kampanyanın kazananı 15 Ağustos’ta duyurulacak.

Kampanya Ayrıntısı:

  • Bu kampanya Ms İstanbul İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. tarafından Milli Piyango İdaresi’nin 29/05/2013 tarih ve 58259698-255.01.02/2241-5312sayılı izni ile düzenlenmektedir. 08 Haziran 2013 (saat: 10:00) ile 04 Ağustos 2013 (saat:23:59) kampanya tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan tüm Saturn mağazalarından tek seferde KDV dahil 25 TL ve katları tutarında (her 25 TL için bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan müşteriler, satın aldıkları ürün ile birlikte kasalardan verilecek olan üstü kapalı katılım kartı üzerindeki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte ücretsiz www.minikharcaminikazan.com internet adresinde bulunan formu doldurmaları halinde çekilişe dâhil edileceklerdir. Müşterilere, yaptıkları alışveriş miktarı kapsamında hak ettikleri kadar şifreli kart verilecektir. Ad, soyad, adres ve şifre bilgilerinin eksiksiz ve doğru olarak girilmesi tamamen müşterilerin sorumluluğunda olup eksik veya yanlış bilgi durumunda ilgili müşterilere çekilişe katılma hakkı tanınmayacaktır. 18 yaşından küçükler ile MS Istanbul İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bu kampanya çerçevesinde satın alınan ürünler, kampanya süresi dahilinde iade edilerek bedelinin geri ödendiği durumlarda, çekilişe katılma hakkı ortadan kalkacaktır.
  • Çekiliş 12/08/2013 tarihinde saat 11:00’de U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merk. No:25 D:37 Mecidiyeköy/İstanbul adresinde, toplam katılımcı sayısının rakam hanelerini oluşturabilecek sayıda numaralı topların çekilmesi suretiyle noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonuçları 15/08/2013 tarihinde Akşam Gazetesi’nin Türkiye Baskısı’nda yayımlanacaktır. Asil talihli son başvuru tarihi 30/08/2013 olup, yedek talihli son başvuru tarihi 14/09/2013’tür. Kazanan asil ve yedek talihlilere ayrıca taahhütlü posta kanalı ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden MS Istanbul İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi sorumlu olmayacaktır. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmet bedeline dâhil olan KDV ve ÖTV hariç olmak üzere, Veraset ve İntikal Vergisi ile diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar ikramiye kazanan talihliye aittir.
  • Talihlinin ikramiyesini teslim alması için U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.Gülbahar Mah. Cemal Sururi Sok. Halim Meriç İş Merk. No:25 D:37 Mecidiyeköy/İstanbuladresine belirtilen son başvuru tarihine kadar kimlik belgesi, ikramiye kazandığı şifreli kart ve ilgili alışveriş faturası ile başvurması gerekmektedir. Kimlik belgesi, ikramiye kazandığı şifreli kart ve ilgili alışveriş faturası ile başvurmayan talihli ikramiyesini teslim alamaz.
  • İkramiye kapsamında talihli, KDV ve ÖTV dahil 77.919,59 TL değerinde 1 adet 2013 model Mini Cooper Coutryman marka ve modelli otomobil kazanacaktır. Toplam 1 asil ve 1 yedek talihli belirlenecektir.
  • Saturn ile paylaşacağınız bilgiler reklam, ilan ve bunlarla ilgili duyuruların gönderilmesi haricinde hiçbir maksatla kullanılmayacak ve bu amaç dışında, iş ortağımız olan ilgili servis sağlayıcılar haricinde bilgileriniz üçünlü kişiler ile paylaşılmayacaktır.
  • Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye www.saturn.com.tr adresinden, 08502211600 no’lu danışma hattından veya 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma hattından ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates