23 Mart 2018,Cuma
KAÇIRMA
Anasayfa / Elektronik / Samsung Smart TV Alın, İstediğiniz Yerden 500 TL’ye Kadar Bedava Alışveriş Yapın

Samsung Smart TV Alın, İstediğiniz Yerden 500 TL’ye Kadar Bedava Alışveriş Yapın

Samsung’un Smart TV kampanyası kullanıcıların alışveriş keyfini katlıyor. Televizyon almayı düşünen alışveriş tutkunları, Samsung’u tercih ettiklerinde 500 TL’ye kadar ininal kart elde ediyor.

Samsung500tl

Dijital medya ve görüntüleme teknolojilerinde dünya lideri Samsung Electronics’in 2 – 25 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştireceği özel kampanyası; televizyon almayı düşünenlere kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Kampanya kapsamında, Samsung yetkili satıcılarından Smart TV alanlar hediye ininalkartları ile diledikleri yerden 500 TL’ye kadar bedava alışveriş yapma şansını yakalıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların alışveriş sırasında ininal kartlarını almaları ve 10 Eylül tarihine kadar ininal.com/samsungtv adresine ön kayıt yaptırmaları ve televizyonlarının kurulumunu 30 Kasım 2013 tarihine kadar gerçekleştirmeleri yeterli… Kartın aktivasyonu ile gelecek SMS onayı sonrasında ininal alışveriş kartına yüklenen hediye tutarı 31 Aralık 2013 tarihine kadar Mastercard’ın geçerli olduğu tüm noktalarda geçerli olacak

 

ininal kartınızı aktive etmek için tıklayın

Hakkında admin

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates