22 Mart 2018,Perşembe
KAÇIRMA
Anasayfa / Beyaz Eşya / Samsung / Samsung Beyaz Eşya Evlilik Paketi Kampanyası

Samsung Beyaz Eşya Evlilik Paketi Kampanyası

Yenilikçi beyaz eşya alanında bir dünya lideri Samsung Electronics Co. baharla gelen evlilik sezonuna çok özel kampanya paketleriyle renk getiriyor. Samsung’un Mayıs ayı itibariyle sunduğu evlilik paketleriyle çiçeği burnunda çiftler hem zevklerine hem de bütçelerine uygun üçlü beyaz eşya ürünlerine 2.999TL’den başlayan fiyatlarla sahip oluyor.

Evlilik alışverişi kimi çiftler için tatlı bir telaş kimileri içinse eğlenceli bir macera…
Nikah tarihinden aylar önce başlayan bu hummalı koşuşturmacaya Samsung da sunduğu üç farklı evlilik paketiyle destek veriyor,  çiftlere evlilik yolunda tasarruflu alışverişin keyfini sunuyor.

Samsung’un her bütçeye her zevke uygun üçlü paketleri Samsung buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinden oluşuyor. Kampanya dahilinde sunulan No–Frost buzdolapları ile çiçeği burnunda çiftler lezzetli yemekleri rahatlıkla muhafaza ederken; 10 yıl garantili digital inverter kompresör ile yüzde 40’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. %70’e varan varan enerji tasarrufu sağlayan Eco Bubble teknolojisi çamaşırlarI anne eli değmiş gibi bembeyaz yaparken, Samsung Bulaşık Makinesi evliliğin ilk günlerinin misafir telaşında çiftlerin en büyük yardımcısı oluyor. Bulaşık makinesinin Akıllı Oto Sensörlü Yıkama Programı; daha kolay ve kusursuz temizlik sağlarken su ve enerji kullanımı da minimum düzeyde tutuluyor.

Samsung 3’lu Beyaz Eşya Evlilik Paketi Kampanyası 30 Haziran’a kadar tüm yeni evli çiftleri Samsung Mağazalarına bekliyor.

Hakkında admin

Bir yorum

  1. evlilik kampanlarınızı görmek istiyorum

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates